jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۳۱۶۸۷   ۰۴ آبان ۱۳۹۳  |  ۱۲:۵۳

جام جم ورزشی: مهرداد پولادی هم جزو سربازان فوتبال ایران است . امروز صبح رسما اعلام شد که کارت پایان خدمت او مشکل دارد و این بازیکن تا اطلاع ثانوی حق بازی در تیم ملی را ندارد.

پسر کی‌روش محروم از تیم ملی

در حالیکه کارلوس کی‌روش قطعا دفاع چپ تیم‌ملی در جام ملتهای آسیا را برای مهرداد پولادی سند زده، این بازیکن باید برای روشن شدن تکلیف به ایران بازگردد و بعد از آن اگر مشکلش رفع و رجوع شد تازه می تواند به فوتبال ادامه دهد .

البته پولادی در استخدام الشحانیه قطر است و حضور او در ایران لابد ضمانت هایی می خواهد که مشخص نیست برایش در نظر گرفته باشند. او که رابطه مناسبی با کی روش دارد، چاره ای جز این ندارد که به دلیل نیاز تیم ملی، سرمربی کاری برایش بکند. در این موضوع خاص حکمیت و مهلت چاره ساز است .

در دو هفته گذشته مسئولان حوزه نظام وظیفه موضعی جدی علیه پولادی گرفته اند .

ورزش سه

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها