این هفته آخرین نسخه یکی از بزرگ‌ترین فرنچایزهای تاریخ بازی‌های ویدئویی منتشر می‌شود. Sid Meier’s Civilization Beyond Earth می‌آید تا ما را این بار در دنیای علمی – تخیلی این مجموعه فوق محبوب غرق کند.
کد خبر: ۷۲۹۱۴۸

ماجرای کلی داستان از این قرار است که شما به عنوان گروهی اکتشافی به خارج از زمین فرستاده می‌شوید تا خانه‌ای جدید برای انسان‌ها پیدا کنید. پس باید با رهبری مردم‌تان به سوی مرزهایی جدید، سیاره بیگانه مناسبی برای شروع کلونی خود یافته و تمدنی جدید در فضا شکل دهید. بر فرض محال برای آنهایی که با این مجموعه آشنا نیستند باید عرض کرد که تمام سری بازی‌های «تمدن» در سبک استراتژی نوبتی با مدیریت خرد روی منابع انسانی، فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و نظامی قرار دارد.

دوستداران سبک ماجرایی بدون شک خاطرات درخشانی با عناوین The Longest Journey و Dreamfall: The Longest Journey دارند و حتما مدت‌ها منتظر دنباله‌ای بر این بازی‌ها بوده‌اند. حالا زمان موعود فرا رسیده و Dreamfall Chapters از راه رسیده تا با داستان اپیزودیک و غنی خود ما را به تصمیم‌‌های مختلف و مشاهده عواقب آنها مشغول کند. به نظر می‌رسد داستان بازی به نوعی به جهان‌های موازی نیز مربوط می‌شود و برای سبک گرافیکی بازی از سایبرپانک استفاده شده تا حال و هوای آینده مرموز و فانتزی عجیبی که به دنبال خود دارد بخوبی به مخالب منتقل شود.

احتمالا چند وقتی است، زمانی که به سایت‌های مختلف سر می‌زنید، با تبلیغات سریال انیمه‌ای «افسانه کورا» مواجه شده‌اید. به نظر می‌رسد این سریال حسابی پر طرفدار بوده، زیرا این هفته بازی آن نیز از راه می‌رسد و جالب است بدانید اکتیویژن ناشر آن است! ماجرا از این قرار است که یک نیروی شیطانی پرتالی به دنیای عادی زده و تعادل هر دو دنیا را به هم زده است. تنها آواتار است که این شانس را دارد تا مقابل چنین نیروی عظیم و سرسختی مقاومت کند.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها