jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۷۰۴۵۳۶   ۲۰ مرداد ۱۳۹۳  |  ۱۹:۵۲

رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور از رشد 4 درصدی طلاق در سه ماه اول سال 93 خبر داد و گفت: بیشترین طلاق‌های ثبت شده زنان به میزان 14.5 درصد مربوط به رده سنی 27 تا 29 سال و بیشترین طلاق‌های ثبت شده مردان به میزان 16.2 درصد مربوط به رده سنی 27 تا 29 سال بوده است.

رشد ۴ درصدی طلاق در بهار

به گزارش سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، احمد تویسرکانی با بیان این‌که در سه ماه اول امسال ثبت ازدواج‌ها در مدت مشابه سال قبل یک درصد رشد داشته است، افزود: در این مدت 198 هزار و 937 ازدواج در دفاتر رسمی ازدواج به ثبت رسیده، در حالی که در این مدت 36 هزار و 342 طلاق در دفترخانه‌ها ثبت شده که نسبت به مدت مشابه سال قبل 4 درصد رشد نشان می‌دهد.

به گفته وی، بیشترین ازدواج‌های ثبت شده مردان در این دوره سه ماهه به میزان 26.3 درصد مربوط به رده سنی 24 تا 26 سال و بیشترین ازدواج‌های ثبت شده زنان به میزان 20.1 درصد مربوط به رده سنی 21 تا 23 سال بوده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقطه طلایی

نقطه طلایی

یک) عکس را خیلی وقت است گذاشته‌ام. جایی که همیشه جلوی چشمم باشد. پشت عکس، بابا با خودکار آبی و خط شکسته نستعلیق نوشته: «باغ اکبرآقا- نوروز۱۳۶۵ - با محمدمهدی جان».

معاملات ربوی و نظم عمومی

معاملات ربوی و نظم عمومی

مشاهدات عینی و نتایج حاصل از رصد فضاهای مجازی، حکایت از افزایش تبلیغات برای اعطای وام‌هایی دارد که سرمایه‌گذاران ناشناس روی اموال منقول و غیرمنقولی همچون ملک، خودرو، طلا، سکه، ارز و حتی سیمکارت به متقاضیان ارائه می‌کنند.

ویروس جهش‌یافته زیر ذره‌بین

ویروس جهش‌یافته زیر ذره‌بین

آخرین خبرها درباره تغییرات وضعیت کرونا در کشور از این حکایت دارد که این روزها ۹شهر خوزستان، در وضعیت قرمز قرار دارد و به‌تازگی هم اولین فرد مبتلا به ویروس جهش‌یافته انگلیسی در استان قزوین، جان خود را از دست داد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر