jamejamnashriyat
کد خبر: ۶۹۵۶۳۰   ۲۲ تير ۱۳۹۳  |  ۲۳:۰۸

غزه در آتش کینه صهیونیست‌ها می‌سوزد، جامعه بین‌الملل و طرفداران حقوق بشر سکوت معناداری را اختیار کرده‌اند، صدها منطقه، ‌مدرسه، ‌مرکز نگهداری کودکان ناتوان جسمی، خانه و کاشانه، هدف گلوله‌ها و موشک‌های صهیونیست‌ها قرار گرفته است و مدعیان حقوق بشر در خواب عمیق خرگوشی خود به‌سر می‌برند. زنان، کودکان و مردم مسلمان و روزه‌دار غزه این روزها در آتش قهر دشمنان، در هجوم ناجوانمردانه زیر خروارها آوار، جان به جان‌آفرین تسلیم می‌کنند.

این روزها مثل روزهای گذشته، جهان اسلام و کشورهای اسلامی شاهد حوادث خونبار و تاسف‌انگیزی است که دل هر انسان آزادیخواه و باوجدان را جریحه‌دار می‌کند، قتل‌عام شهروندان غزه که امروز به زندان روباز و محاصره شده تبدیل گشته است، جنایت داعشی‌ها در استان‌های مختلف عراق و در بخشی از سرزمین سوریه، در کشتار مردم، غارت اموال آنان، از بین بردن اماکن مقدس و مورد احترام مسلمانان، اقدامات تروریستی در لبنان، افغانستان و پاکستان، نشان از سرپوش گذاشتن به جنایت صهیونیست‌ها در سرزمین‌های اشغالی است که با حمایت استکبار جهانی و استعمار پیر انگلیس هر روز ابعاد تازه‌ای به خود می‌گیرد.

«خلیفه» خودخوانده مسلمین که این روزها اظهار وجود کرده است و داعیه حکومت و خلافت اسلامی در سرزمین‌های مسلمانان را دارد، هیچ مرز جغرافیایی را برای خلافت خود نمی‌شناسد، در قبال جنایت صهیونیست‌ها مهر سکوت بر لب دارد و هیچ فریاد اعتراض‌آمیزی در برابر کشتار کودکان و زنان بی‌پناه غزه و دیگر مسلمانان در سرزمین‌های اشغالی سر نداده است، بلکه همسو با جنایت آنان در دیگر کشورهای اسلامی، اهداف شوم صهیونیست‌ها را دنبال می‌کند. خلیفه خودخوانده «خلافت اسلامی» و همه پس‌مانده‌های گروهک‌های تکفیری با جنایات خود برگ‌های شوم و پلیدی از دوران حیات نکبت‌بار خود در جهان اسلام باقی خواهند گذاشت که هرگز فراموش نخواهد شد.

محمد خامه‌یار / جام‌جم

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
گردش بیشتر جهش بیشتر

گردش بیشتر جهش بیشتر

شرایطی که امروز در کشور شاهد آن هستیم، بدون شک نشان‌دهنده وجود و گسترش ویروس جهش‌ یافته انگلیسی است؛ آن‌قدر که در آزمایش‌های جدیدی که انجام می‌دهیم، غالب بودن سویه انگلیسی ویروس درنتیجه آنها کاملا مشهود و مشخص است؛ اتفاقی که متاسفانه با مدیریت نادرست و تصمیمات بسیار نابخردانه در ستاد کرونا اتفاق افتاد و موجب شد ویروس جهش‌یافته در تمام کشور شیوع پیدا کند و همه شهرها را در بربگیرد.

همچنان خوشبین نیستیم

همچنان خوشبین نیستیم

بعد از برگزاری چند جلسه از مذاکرات کمیسیون برجام باید گفت که همچنان برای خوشبینی نسبت به ثمربخش بودن این مذاکرات زود است و ما مثل گذشته خوشبین نیستیم.

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

این روزها، روزهای سختی است. روزهایی که برگشتیم به محدودیت‌های پاییز ۱۳۹۹. روزهایی که آژیر قرمز کرونا یک‌بار دیگر در سراسر کشور به صدا در آمده است اما این بار سخت‌تر و نگران‌کننده‌تر. ابتلاها خانوادگی و سرعت انتقال بالا رفته است.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر