jamejamnashriyat
کد خبر: ۶۸۹۵۶۱   ۰۷ تير ۱۳۹۳  |  ۲۰:۳۴

تنیسور سرشناس جهان معتقد است شانس تیم ملی فوتبال آرژانتین برای پیروزی برابر سوئیس بیشتر است، با این حال می‌گوید در فوتبال غیرممکن وجود ندارد. شاگردان اوتمار هیتسفیلد باید در این مرحله به مصاف تیم ملی فوتبال آرژانتین بروند که لیونل مسی را در ترکیب دارد.

راجر فدرر تنیسور سرشناس سوئیسی معتقد است که شانس آرژانتین برای پیروزی برابر تیم ملی فوتبال کشورش بیشتر است. او گفت: «تیم ملی فوتبال سوئیس بازی بسیار حساسی پیش رو دارد. این تیم باید برابر آرژانتین یکی از بهترین تیم‌های کنونی فوتبال جهان به میدان رود. در تیم ملی فوتبال آرژانتین بهترین بازیکن جهان یعنی لیونل مسی بازی می‌کند. این تیم همچنین بهترین تماشاگران را دارد. آرژانتین بهتر و سرتر از سوئیس است، اما در فوتبال هر احتمالی وجود دارد. در فوتبال غیرممکن وجود ندارد و سوئیس می‌تواند برابر آرژانتین شگفتی‌ساز ظاهر شود. جام‌جهانی خوبی را پشت سر می‌گذاریم و من از دیدن بازی‌ها لذت می‌برم.»

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقطه طلایی

نقطه طلایی

یک) عکس را خیلی وقت است گذاشته‌ام. جایی که همیشه جلوی چشمم باشد. پشت عکس، بابا با خودکار آبی و خط شکسته نستعلیق نوشته: «باغ اکبرآقا- نوروز۱۳۶۵ - با محمدمهدی جان».

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

حملات و ترورهای مرگبار در سراسر افغانستان به امری روزمره بدل شده‌است. هر کسی هم می‌تواند هدف باشد.

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

از یک سنی به بعد، دیگر شخص و انسان نیستند. تبدیل می‌شوند به یک مفهوم. یک مکتب، یک تفکر. بعضی وقت‌ها با یک من عسل نمی‌شود خوردشان.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
یک عصر متفاوت

در مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید چه اتفاقاتی افتاد؟ به همراه جزئیاتی از چگونگی برگزاری مرحله پایانی

یک عصر متفاوت

پیشخوان

بیشتر