jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۶۱۰۵۸   ۲۰ فروردين ۱۳۹۳  |  ۱۴:۰۲

نیلسون کوریا بعنوان متهم اول تساوی پرسپولیس در برابر راه آهن ، معترض محمد رضا خلعتبری شد .

نیلسون معترض خلعت شد

به گزارش جام جم ورزشی ، محمد رضا خلعتبری صبح سه شنبه در مصاحبه ای تمام تقصیرها را به گردن نیلسون برزیلی انداخت و گفت ؛ چون این دروازه بان پولش را نگرفته ، دو گل به عمد در مقابل راه آهن خورده است!

البته قبل از آن نیز خود نیلسون گفته بود چون در شب قبل از مسابقه شنیده که باید نصف قراردادش را ببخشد ، چندان دل و دماغی برای بازی با راه آهن نداشته است . به هر حال وقتی خلعت به صراحت نیلسون را متهم کرد ، این دروازه بان نیز در تمرین عصر سه شنبه مستقیم با مهاجم گران قیمت سرخ ها صحبت کرد تا به نوعی اعتراض اش را از بیان این صحبت ها به وی اعلام کند . هر چند که اگر به جای نیلسون یک بازیکن ایرانی بود می شد حدس زد که این اعتراض به همین سادگی ها هم نباشد و کار به زد و خورد کشیده شود .

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر