jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۵۳۰۸۹   ۱۶ اسفند ۱۳۹۲  |  ۱۶:۵۰

نامه سرمربی منچستر به هواداران

مویس: واقعا متاسفم

دیوید مویس سرمربی منچستریونایتد در نامه ای سرگشاده به هواداران این تیم از نتایج ضعیف این تیم در فصل جاری عذرخواهی و ابراز تاسف کرد.

مویس: واقعا متاسفم

سایت جام جم ورزشی - وی در نامه خود آورده است: "با اینکه می دانستم چالش بزرگی در پیش خواهم داشت ولی انتظار چنین مشکلاتی را نداشتم. ولی من و بازیکنانم امیدواریم با حمایت های هواداران تمامی این مشکلات سپری شوند.
شما هواداران به دیدن یک تیم موفق عادت کرده اید و حمایت های شما از ما در طول فصل بی نظیر بوده است. حمایت از یک تیم پیروز همیشه راحت است ولی این کار وقتی مشکلات بر سر راه شما قرار می گیرد، بسیار سخت می شود.
در طی سال ها همیشه یک تیم قهرمان را دیده ایم و من کاملا مطمئن هستم که دوباره این تیم را خواهید دید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر