jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۵۳۰۵۴   ۱۶ اسفند ۱۳۹۲  |  ۱۵:۰۶

ماجرای دعوای بختیار با دروازه بان کویت

او حرف های رکیکی به من زد

در دیدار ایران و کویت در یکی از دقایق نزدیک بود درگیری بین بختیار رحمانی و دروازه بان کویت به جاهای باریکی بکشد.

او حرف های رکیکی به من زد

سایت جام جم ورزشی - بختیار رحمانی کاپیتان جوان فولاد که پس از مدت ها برای تیم ملی بازی می کرد با توجه به اصلیت جنوبی اش به زبان عربی آشنایی دارد که البته دروازه بان کویت از این موضوع بی خبر بود! دروازه بان کویت به گمان اینکه فقط خودش حرف های خود را می فهمد در حال دشنام دادن به بازیکنان ایرانی بود که بختیار می فهمد و با او درگیر می شود. وی با بیان اینکه دروازه بان کویت دشنام های بسیار رکیکی به بازیکنان تیم ملی می داد گفت: "اگر پیراهن تیم ملی بر تنم نبود برخورد بدی با دروازه‌بان کویت می‌کردم. خیلی‌ها به من می‌گویند چرا جواب او را ندادی اما من به دلیل شأن لباس تیم ملی جلوی خودم را گرفتم. او به زبان عربی حرف‌های بسیار بدی می‌زد که البته جواب صحبت‌هایش را دادم اما چون نمی‌خواستم تیم ملی به حاشیه برود خودم را کنترل کردم."

البته بختیار بهترین کار ممکن را انجام داد چرا که پس از مدت ها نظر کروش را برای دعوت شدن به تیم ملی جلب کرده بود و هرگونه حرکت حاشیه ای می توانست فرصت حضور در جام جهانی را از او سلب کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر