jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۵۲۹۶۸   ۱۵ اسفند ۱۳۹۲  |  ۱۶:۵۵

وزنه‌برداری قهرمانی نوجوانان آسیا

کیانوش باقری قهرمان شد

وزنه‌بردار نوجوان دسته 69 کیلوگرم ایران با ثبت رکورد 274 کیلوگرم در مجموع دو حرکت قهرمان آسیا شد و مدال طلای دو ضرب را نیز بر گردن آویخت.

کیانوش باقری قهرمان شد

در ادامه مسابقات وزنه‌برداری قهرمانی نوجوانان آسیا ، رقابت گروه A دسته 69 کیلوگرم برگزار شد و کیانوش باقری که در گروه B با ثبت رکورد 121 کیلوگرم در یک ضرب، 153 کیلوگرم در دو ضرب و مجموع 274 کیلوگرم صدرنشین این گروه شده بود، در پایان رقابت 69 کیلوگرم موفق شد مدال‌های طلای دو ضرب و مجموع را از آن خود کند و بر سکوی نخست آسیا قرار بگیرد.

باقری در حرکت یک ضرب با 121 کیلوگرم در رده چهارم قرار گرفت. ژیانگ سیانگ از چین با 125 کیلوگرم قهرمان حرکت یک ضرب شد. ناتاووت سوپسان از تایلند با 123 کیلوگرم دوم و میخائیل ماکیوف از قزاقستان با 122 کیلوگرم سوم شد.

در حرکت دو ضرب نیز باقری با 153 کیلوگرم قهرمان شد. شوین از چین تایپه با 151 کیلوگرم به مدال نقره رسید. میخائیل ماکیوف از قزاقستان با 149 کیلوگرم مدال برنز را بر گردن آویخت.

در مجموع دو حرکت نیز کیانوش باقری با 274 کیلوگرم به مقام قهرمانی آسیا رسید. میخائیل ماکیوف با 271 کیلوگرم نایب قهرمان شد و عنوان سومی به شوین از چین تاپیه با 271 کیلوگرم و به دلیل وزن بیشتر رسید.

** نتایج دسته 69 کیلوگرم:

1- کیانوش باقری با رکورد 121 کیلوگرم در یک ضرب ، 153 کیلوگرم در دو ضرب و مجموع 274 کیلوگرم (دو مدال طلا)

2- میخائیل ماکیوف از قزاقستان با 122 کیلوگرم در یک ضرب ، 149 کیلوگرم در دو ضرب و مجموع 271 کیلوگرم (دو مدال برنز و یک نقره)

3- شوین از چین تایپه با رکورد 120 کیلوگرم در یک ضرب ، 151 کیلوگرم در دو ضرب و مجموع 271 کیلوگرم (یک مدال نقره و یک برنز

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر