jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۴۷۴۰۶   ۲۹ بهمن ۱۳۹۲  |  ۱۳:۳۴

RVP ا از منچستر می رود

تو کاپیتان نیستی روبین!

آقای گل فصل گذشته لیگ برتر در این فصل فروغ خیلی زیادی ندارد. دو روز پیش اخباری مبنی بر جدایی وی از تیمش شنیده می شد.

تو کاپیتان نیستی روبین!

سایت جام جم ورزشی - روز گذشته سایت رسمی باشگاه منچستریونایتد کاری کرد که شایعات جدایی روبین فن پرسی باز هم قوت گرفت. این سایت گزارشی از کاپیتان های احتمالی منچستریونایتد در آینده تهیه کرده بود که در بین بازیکنان حاضر در این لیست نامی از روبین فن پرسی مهاجم گلزن این تیم به چشم نمی خورد. در این فهرست بازیکنانی نظیر وین رونی ، فیل جونز، جانی ایوانز، دارن فلچر و داوید دخه آ به چشم می خورند. از دو روز پیش شایعات مربوط به جدایی فن پرسی از من یونایتد و بازگشت او به تیم سابقش یعنی آرسنال به گوش می رسد.

فن پرسی هم در آرسنال آقای گل شد هم در منچستر. او به آرسنال برمی گردد؟

Not in the frame? Robin van Persie has not been included in a manutd.com five-man shortlist to replace Nemanja Vidic as captain

سایت منچستریونایتد اینگونه روبین را نادیده گرفت:

Shortlist: United's official website assesses five potential candidates

فن پرسی در اولدترافورد خیلی محبوب است اما گویا زمان جدایی او فرا رسیده

Food for thought: Vidic has confirmed he is leaving the club in the summer while Van Persie's future has also been the subject of much speculation

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر