jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۴۵۲۹۱   ۲۳ بهمن ۱۳۹۲  |  ۱۰:۵۱

این آقا حقوق نمی گیرد؟

انتقاد آقای گل لیگ از علیپور

آقای گل لیگ برتر در صحبت هایی علیپور رییس کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال را زیر سئوال برد.

انتقاد آقای گل لیگ از علیپور

رضا عنایتی مهاجم صبای قم در خصوص اظهارات حجت‌الاسلام علیپور که گفته بود تمرین نکردن نوعی تبانی به حساب می‌آید و با متخلفان برخورد خواهد شد گفت: شاید ایشان سر کار می‌رود و حقوق نمی‌گیرد که اگر این طور باشد باید به ایشان تبریک گفت. اگر ایشان فی‌سبیل‌الله کار می‌کند بحثش جداست اما فوتبال شغل ماست و چطور می‌شود کار کرد اما پول نگرفت؟ ما فقط پولمان را خواستیم و چیز اضافه‌ای نخواستیم که تخلف باشد.

وی ادامه داد: البته حرف ایشان جالب است ما با چه کسی تبانی کرده‌ایم؟ ایشان پاسخ این سوال ما را بدهد مگر می‌شود تمرین کنیم اما پول نگیریم؟ مگر به یک کارگر می‌گویند کار کن اما پول نمی‌دهیم؟ فوتبال شغل ماست و ما از این راه زندگی می‌کنیم. من امیدوارم همه چیز ختم به خیر شود هرچند که می‌دانم که مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره تلاش بسیاری می‌کنند.فارس

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها