jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۴۵۲۹۱   ۲۳ بهمن ۱۳۹۲  |  ۱۰:۵۱

این آقا حقوق نمی گیرد؟

انتقاد آقای گل لیگ از علیپور

آقای گل لیگ برتر در صحبت هایی علیپور رییس کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال را زیر سئوال برد.

انتقاد آقای گل لیگ از علیپور

رضا عنایتی مهاجم صبای قم در خصوص اظهارات حجت‌الاسلام علیپور که گفته بود تمرین نکردن نوعی تبانی به حساب می‌آید و با متخلفان برخورد خواهد شد گفت: شاید ایشان سر کار می‌رود و حقوق نمی‌گیرد که اگر این طور باشد باید به ایشان تبریک گفت. اگر ایشان فی‌سبیل‌الله کار می‌کند بحثش جداست اما فوتبال شغل ماست و چطور می‌شود کار کرد اما پول نگرفت؟ ما فقط پولمان را خواستیم و چیز اضافه‌ای نخواستیم که تخلف باشد.

وی ادامه داد: البته حرف ایشان جالب است ما با چه کسی تبانی کرده‌ایم؟ ایشان پاسخ این سوال ما را بدهد مگر می‌شود تمرین کنیم اما پول نگیریم؟ مگر به یک کارگر می‌گویند کار کن اما پول نمی‌دهیم؟ فوتبال شغل ماست و ما از این راه زندگی می‌کنیم. من امیدوارم همه چیز ختم به خیر شود هرچند که می‌دانم که مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره تلاش بسیاری می‌کنند.فارس

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر