jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۲۵۶۴۸   ۲۳ آذر ۱۳۹۲  |  ۱۲:۳۰

لوییس سوارز مهاجم اروگوئه ای تیم لیورپول در غیاب استیون جرارد مصدوم در دیدار تیمش مقابل تاتنهام بازوبند کاپیتانی را به دست می بندد.

سوارز کاپیتان جدید لیورپول

سایت جام جم ورزشی- تاتنهام و لیورپول در چارچوب هفته شانزدهم لیگ برتر به مصاف یکدیگر می روند. براندان راجرز سرمربی تیم لیورپول درباره اینکه سوارز چقدر شانس کاپیتانی در لیورپول را دارد گفت: سوارز 100 درصد کاپیتان جدید لیورپول است البته فقط تا زمانی که جرارد مجددا به ترکیب تیم برگردد. او کاپیتان جدید ماست و من شکی در این مورد ندارم. وی افزود: شما در اویت هارت لین(ورزشگاه اختصاصی باشگاه تاتنهام) خواهید دید که سوارز چه کاپیتان مقتدری است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

برای ریشه‌یابی موفقیت این روزهای پرسپولیس که بعد از چهار قهرمانی متوالی در لیگ‌ برتر باز هم یکی از شانس‌های قهرمانی در این فصل است، باید در ابتدا به یک مثال اشاره کنم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر