jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۴۸۸۰۶۸   ۲۷ تير ۱۳۹۱  |  ۱۵:۰۹

سرهنگ محمد خسروی از شناسایی و دستگیری راننده تاکسی که توزیع کننده مواد مخدر در شهرستان یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد بود، خبر داد.

به گزارش روز سه شنبه جام جم آنلاین به نقل از پایگاه پلیس، رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: ماموران پلیس از فعالیت یک توزیع کننده مواد مخدر در سطح شهرستان یاسوج توسط تاکسی مطلع که با اقدامات ماموران این پلیس، موفق شدند متهم را شناسایی و در طی عملیاتی تعقیب و گریز، وی را دستگیر کنند.

وی تصریح کرد: در بازرسی ماموران از این خودرو - تاکسی سمند - 360 گرم ماده مخدر از نوع تریاک در بسته های آماده توزیع، کشف و ضبط شد.

سرهنگ خسروی افزود: با توجه به این موضوع، مراتب به مرجع قضایی ارجاع و مجوز ورود به منزل متهم در دستور کار ماموران قرار گرفت.

رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان کهگیلویه و بویراحمد اضافه کرد: بلافاصله ماموران پس از دستگیری متهم، منزل وی را مورد بازرسی قرار دادند که طی آن مقادیری مواد مخدر به میزان هفت کیلو گرم تریاک بسته بندی شده کشف و ضبط شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر