jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۴۸۷۶۴۶   ۲۵ تير ۱۳۹۱  |  ۱۷:۱۹

فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان با اشاره به اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی در این شهرستان از دستگیری هفت شرور که با رفتارهای خشن باعث ایجاد رعب و وحشت در بین ساکنان محله خود شده بودند، خبر داد.

به گزارش روز یکشنبه جام جم آنلاین به نقل از پایگاه پلیس، فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان گفت: ماموران انتظامی این شهرستان با هدف افزایش امنیت روانی و ایجاد آرامش برای شهروندان طرح ضربتی ارتقا امنیت اجتماعی را در 24 ساعت گذشته در چند محله شهر اصفهان به مرحله اجرا درآوردند.

وی افزود: در این طرح که با اولویت تشدید برخورد با مخلان نظم و امنیت عمومی صورت گرفت هفت شرور که با انجام رفتارهای خشن و اوباشگرانه موجب ایجاد ترس و وحشت در بین ساکنان محله خود شده بودند با مشارکت شهروندان شناسایی و با انجام عملیاتی ویژه همگی این افراد دستگیر شدند.

سرهنگ محمدعلی بختیاری اضافه کرد: در این رابطه با تشکیل پرونده مقدماتی متهمان دستگیر شده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی تحویل داده شده و با قرار صادره روانه زندان شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان با تقدیر از همکاری و مشارکت مردم و حمایت های آنها از ماموریت های پلیس، خاطرنشان کرد: پلیس اصفهان با جدیت و قاطعیت هر چه تمام با اراذل و اوباش و مخلان نظم و آسایش عمومی برخورد خواهد کرد و شهروندان می توانند از طریق ارتباط با مرکز فوریت های پلیسی 110 نیروی انتظامی را در این راستا یاری کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر