jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۴۸۷۴۲۷   ۲۲ تير ۱۳۹۱  |  ۰۰:۰۲

«پرچم سفید» عنوان چهارمین آلبوم محسن چاوشی است. این آلبوم یکی از پرفروش‌ترین آلبوم‌های موسیقی پاپ است که در یکی از ترانه‌های آن حال و هوای جنگ تحمیلی را با بیانی نو و امروزی ارائه کرده است.

در این آلبوم، سازهای غربی و شرقی بخوبی با یکدیگر تلفیق شده‌اند و از پرچم سفید آلبوم شنیدنی ارائه کرده‌اند. حسین صفا و اسلام ولی‌محمدی ترانه‌های این آلبوم را سروده‌اند و آهنگسازی آن را نیز محسن چاوشی انجام داده است. شنیدن این آلبوم که منتقدان آن را بهترین اثر چاوشی می‌دانند می‌تواند برای مخاطبان موسیقی تجربه خوبی باشد.

محسن چاوشی از آن دسته هنرمندان جوانی است که با ارائه اولین اثرش توانست عنوان پرمخاطب‌ترین پاپ‌خوان را به خود اختصاص دهد. جنس صدای زخمی چاوشی ازجمله ویژگی‌های آثار چاوشی است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بورس و دولت سیزدهم

بورس و دولت سیزدهم

بازار سهام، بازار هوشمندی است که می‌تواند اتفاقات سیاسی را قبل از به وقوع پیوستن پیش‌بینی و بر اساس احتمالات به رخدادهای آن نظیر انتخابات واکنش نشان دهد.

خلف وعده، نشانه نفاق است

خلف وعده، نشانه نفاق است

طبق متون دینی، وفای به عهد از علائم ایمان و خلف وعد از نشانه‌های نفاق است. در اسلام نسبت به راستگویی، ادای امانت و وفای به عهد تاکید فراوان شده است.

انتخابی هوشمندانه

انتخابی هوشمندانه

در شرایطی که چشم ناظران سیاسی به انتخابات ریاست جمهوری 1400 است ما با دو گروه از مخالفان مشارکت عمومی و گسترده مردم مواجهیم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر