jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۴۱۴۱۲۹ ۱۵ تير ۱۳۹۰  |  ۰۰:۰۸

دهقان‌لو از کرمانشاه: چرا آموزش و پرورش با مدارسی که هنگام ثبت‌نام، وجه نقد دریافت می‌کنند و در مقابل حتی رسید نیز می‌دهند، برخورد قانونی نمی‌کند؟

اشراقی از تهران: شهرداری با استفاده از مواد گندزدا بوی‌نامطبوع سطل‌های زباله را که در گرمای تابستان بیشتر ثصصمی‌شود از بین ببرد.

اشعری از تهران: چرا مسوولان سازمان سنجش انتخاب حوزه‌های امتحانی شرکت‌کنندگان را به صورت پراکنده و دور از محل سکونت آنها با این وضعیت حمل ونقل و کمبود بنزین انجام داده‌اند؟

بی‌طرفان از قم: تلفیق نشدن 2 مجمع امور صنفی، توزیعی و خدماتی و تولیدی در قم بار مالی زیادی را بر دوش اصناف گذاشته است، از مسوولان می‌خواهیم این دو مجمع را هر چه زودتر با هم ادغام کنند.

نوزاد از شهرک گلستان: آب شرب شهرک گلستان در جاده ساوه چند صباحی است که مکررا قطع می‌شود و مشکلاتی را برای ساکنان این شهرک به وجود آورده است. از مسوولان سازمان آب برای رفع این مشکلات تقاضای رسیدگی داریم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر