jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۳۸۴۲۸۵   ۱۹ بهمن ۱۳۸۹  |  ۱۶:۵۵

کشف جسد یک مرد در کانال آب

مرد ناشناس را شناسایی کنید

در پی کشف جسد یک مرد در کانال آب ، پلیس آگاهی تهران بزرگ از مردم خواست این جسد را شناسایی کنند.

به گزارش ایسنا ، ماموران کلانتری 173 امین‌آباد در ساعت10:30 بیست و ششم مهرماه امسال از طریق تماس‌ های مردمی در جریان کشف جسد یک مرد در خیابان آجرماشین قرار گرفتند.

با اعزام ماموران کلانتری به محل و در بررسی مقدماتی، مشخص شد کارگران شهرداری در حین لایروبی کانال آب متوجه جسد یک مرد حدود 45 ساله داخل کانال شدند.

با گزارش موضوع و حضور رییس شعبه 101 دادگاه عمومی بخش کهریزک‌ تیم بررسی صحنه تشخیص هویت به این محل اعزام شدند و با اعلام فوت مشکوک از سوی پزشکی قانونی و به دستور رییس شعبه 101 دادگاه عمومی کهریزک، پرونده برای رسیدگی تخصصی در اختیار کارآگاهان اداره قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

در بررسی‌های بعدی از سوی کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ مشخص شد تاکنون فرد یا خانواده‌ای، فقدانی مردی حدود40 ساله را به هیچ یک از مراجع انتظامی و قضائی اعلام نکرده و همچنان هویت جسد ناشناس باقی مانده است.

سرهنگ کارآگاه آریا حاجی‌زاده معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اشاره به صدورمجوز انتشار تصویر جسد در جراید توسط قاضی پرونده، گفت: با توجه به عدم شناسایی هویت جسد از تمامی شهروندانی که موفق به شناسایی جسد شده یا هر گونه اطلاعاتی در مورد وقوع حادثه دارند درخواست می‌شود تا به اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ واقع در خیابان وحدت اسلامی مراجعه یا با شماره تلفن‌های 51055510 یا 51055429 تماس بگیرند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر