jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۳۳۵۰۱۸   ۲۶ خرداد ۱۳۸۹  |  ۱۹:۰۱

مترو نیوز: گروه آتش‌نشانان انگلیسی که تخصص آنها بیرون کشیدن افراد از زیر آوار زلزله است برای بریدن حلقه نامزدی یک مرد راهی محل حادثه شدند.

به گزارش کتبی «گروه آتش‌نشانان متخصص» که برای فوریت‌های ویژه تعلیم دیده‌‌اند؛ آنها ده‌ها کیلومتر راه را طی کردند تا به کمک آقای جیمز بیل 42 ساله بروند که حلقه نامزدی 25 پوندی در انگشتش گیر کرده و سبب درد و ناآرامی‌اش شده بود.

ظاهرا آقای بیل برای بیرون آوردن این حلقه ده‌ها روش را امتحان کرده بود که همه آنها سبب گیر کردن بیشتر حلقه در دستش شده و اوضاع را بدتر کرده بود. تلاش چند آتش‌نشان محلی هم برای بیرون آوردن و حتی بریدن این حلقه بی‌نتیجه بود و در نهایت تیم ویژه بحران برای حل این مساله وارد قضیه شد و با وسیله پیشرفته‌ای که در اختیار داشت در مدت 5 دقیقه بالاخره حلقه سمج را برید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
کار خوب تلویزیون

کار خوب تلویزیون

این‌که تلویزیون بخش‌هایی از دیدار اهالی فرهنگ و هنر با رهبری را منتشر کرده خیلی خوب است چون معلوم می‌کند برخلاف ادعای برخی مدیران، رهبری مخالف تصمیماتی است که به ضرر اهالی فرهنگ است.

پیام اقتدار

پیام اقتدار

رزمایش‌های اخیر ابعاد گوناگون و پیام‌های مختلف و متفاوتی دارند. مجموعه‌ای از دوستان و همراهان ایران در غرب و شرق آسیا و نقاط مختلف دنیا هستند که به انقلاب امید بستند و همواره امیدوارانه توان و افزایش قدرت و اقتدار ایران را رصد می‌کنند و جمهوری اسلامی را پشتیبان معنوی خود می‌دانند.

قدرت ایران محدود به مرزها نیست

قدرت ایران محدود به مرزها نیست

رزمایش اقتدار ۹۹ نیروی زمینی ارتش، دیروز و امروز در سواحل مكران در منطقه عمومی جاسك و با شركت تیپ ۵۵ هوابرد شیراز، تیپ ۶۵ نیرو مخصوص، تیپ ۲۲۳ نیرو مخصوص واكنش سریع و با پشتیبانی نیروی هوایی و هوانیروز ارتش در حال برگزاری است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر