jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۳۳۵۰۱۸ ۲۶ خرداد ۱۳۸۹  |  ۱۹:۰۱

مترو نیوز: گروه آتش‌نشانان انگلیسی که تخصص آنها بیرون کشیدن افراد از زیر آوار زلزله است برای بریدن حلقه نامزدی یک مرد راهی محل حادثه شدند.

به گزارش کتبی «گروه آتش‌نشانان متخصص» که برای فوریت‌های ویژه تعلیم دیده‌‌اند؛ آنها ده‌ها کیلومتر راه را طی کردند تا به کمک آقای جیمز بیل 42 ساله بروند که حلقه نامزدی 25 پوندی در انگشتش گیر کرده و سبب درد و ناآرامی‌اش شده بود.

ظاهرا آقای بیل برای بیرون آوردن این حلقه ده‌ها روش را امتحان کرده بود که همه آنها سبب گیر کردن بیشتر حلقه در دستش شده و اوضاع را بدتر کرده بود. تلاش چند آتش‌نشان محلی هم برای بیرون آوردن و حتی بریدن این حلقه بی‌نتیجه بود و در نهایت تیم ویژه بحران برای حل این مساله وارد قضیه شد و با وسیله پیشرفته‌ای که در اختیار داشت در مدت 5 دقیقه بالاخره حلقه سمج را برید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر