jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۳۱۷۵۶۸   ۲۳ اسفند ۱۳۸۸  |  ۱۹:۰۰

وبولوژی

صادق باشید

برقراری ارتباط صادقانه یکی از دشوارترین نوع ارتباط‌ها است و به‌همین دلیل می‌توانید به‌دیگران نظر صادقانه خود را ابراز کنید بدون آنکه نام شما در آنجا وجود داشته باشد. به‌این وب‌سایت بروید تا نسخه بهتری از خود بسازید:‌ http://betterme.com/

اشتراک اسناد و همکاری آنلاین

سرویس‌های همکاری آنلاین بسیاری وجود دارند، اما سرویس اشتراک سندی را که بتوانید به‌صورت گروهی روی یک سند کار کنید، آن‌را علامت بزنید، ‌تصحیح کنید و نظر خود را در مورد آن بنویسید، تنها می‌توانید از سایت کروکوداک دریافت کنید.

به‌این سایت بروید و یک دور تور وب‌گردی آن‌را ببینید تا متوجه قابلیت‌های آن شوید:‌

http://crocodoc.com/

ساختن وب‌ با وقار

با کمک سرویسی که وب‌سایت Flavors.me ارائه می‌دهد، می‌توانید با جمع‌آوری مطالب پراکنده‌ای که در نقاط مختلف وب قرار داده‌اید، یک وب‌سایت شیک و باوقار ایجاد کنید و از آن استفاده کنید. تنها کافی است در این وب‌سایت ثبت نام کنید:‌

http://flavors.me

خوشمزه‌ها در سفر

اگر به شمال کشور سفر کرده‌اید یا به تهران آمده‌اید و قصد دارید در مسافرت نوروزی، شام و نهار درست کردن را تعطیل کنید و به دنبال رستوران‌های مناسب با غذاهای خوشمزه هستید پیشنهاد می‌کنیم از سایت فیدیلیو کمک بگیرید.

اطلاعاتی همچون عکس، منوی غذا همراه با قیمت، آدرس و شماره تماس رستوران‌ها در این سایت قابل مشاهده است.

همچنین با همراه داشتن نرم‌افزار نسخه موبایل این سایت می‌توانید اطلاعات جامع رستوران‌ها را همیشه همراه با خود داشته باشید.

http://www.fidilio.com

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

قطعنامه صادر می‌شد دلیلی برای ادامه برجام وجود نداشت

قطعنامه صادر می‌شد دلیلی برای ادامه برجام وجود نداشت

در مورد موضوع عقب‌نشینی غرب از صدور قطعنامه علیه جمهوری اسلامی می‌توان گفت نوعی عقلانیت بین اعضای شورای حکام یا حداقل حرکت به سمت عقلانیت از سوی آنها وجود دارد و در این ارتباط هشدار افراد عاقل در جامعه جهانی منجر شد آنها از صدور قطعنامه ضدایرانی خودداری کنند؛ چرا که در صورت صدور قطعنامه، دیگر دلیلی برای حضور جمهوری اسلامی در برجام بی‌خاصیت وجود نداشت و به این ترتیب دست ایران برای کنار گذاشتن آن بازتر می‌شد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

پیشخوان

بیشتر