تبریز - خبرنگار جام‌جم: فرماندار شهرستان تبریز گفت:‌در آینده نزدیک شاهد برگزاری جشن اتمام آسفالت تمامی راه‌های روستایی این شهرستان خواهیم بود. محمود چمنی در آیین بهره‌برداری از راه‌های روستایی کمانج و نصرت‌آباد این شهرستان افزود: از 68 روستای شهرستان تبریز تنها یک راه روستایی بدون آسفالت مانده که آن هم در مرحله آماده‌سازی است.
کد خبر: ۳۱۱۴۰۵

ارومیه - خبرنگار جام‌جم: بیش از 6 هزار جوینده کار در واحد کارگری آذربایجان غربی مشغول به کار شدند. علی سلیمانی مدیرکل کار و امور اجتماعی آذربایجان غربی با اعلام این خبر تعداد دفاتر کاریابی و مشاوره شغلی غیردولتی فعال در این استان را 26 مورد اعلام کرد و افزود: براساس اعلام مرکز آمار ایران نرخ بیکاری استان آذربایجان غربی در فصول بهار و تابستان 4/7 درصد و پاییز 6/9 درصد بوده است.

بجنورد - خبرنگار جام‌جم: همزمان با دهه فجر 12پروژه روستایی در خراسان شمالی به بهره‌برداری می‌رسد. موسوی‌نیا مدیرکل بنیاد مسکن خراسان شمالی با بیان این مطلب گفت: این تعداد پروژه به عنوان پروژه‌های نمونه عمران روستایی در روستاهای اسفراین، جاجرم و بجنورد افتتاح خواهند شد.

اهواز - خبرنگار جام‌جم: استان خوزستان با تولید سالانه 14 میلیون دوز واکسن دامی بیش از 25 درصد دام کشور را زیرپوشش قرار می‌دهد. نوید‌پور معاون موسسه واکسن و سرم‌سازی رازی جنوب غرب کشور این واکسن‌ها را شامل دو میلیون دوز واکسن قانقاریای دامی و 12 میلیون دوز واکسن آنتروتوکسمی برشمرد و گفت: واکسن‌های تولیدشده نیاز استان‌های جنوب و جنوب غرب کشور از جمله ایلام، لرستان، بوشهر و کهگیلویه و بویراحمد را تامین می‌کند.

اهواز - خبرنگار جام‌جم: کار احیای 15هزار هکتار از زمین‌های کشاورزی سنتی استان خوزستان آغاز شد. چنگلوایی مدیر آب و خاک سازمان جهاد کشاورزی خوزستان گفت: این تعداد زمین با اعتبار 136 هزار و 327 میلیون ریال اعتبار در تمام شهرهای استان تا پایان امسال احیا می‌‌شود.

ارومیه - خبرنگار جام‌جم: همزمان با ایام دهه فجر و تقارن آن با هفته وقف، مسابقات منطقه‌ای قرآن کریم به میزبانی اداره کل امور خیریه استان آذربایجان غربی برگزار می‌شود. در این مسابقات چهار استان آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل و زنجان حضور دارند و طی آن بیش از 120 نفر از ممتازین و برگزیدگان مرحله استانی قرآن کریم به رقابت خواهند پرداخت.

کاشان - خبرنگار جام‌جم: چهار طرح عمرانی در شهر نوش‌آباد از توابع شهرستان آران و بیدگل به بهره‌برداری رسید. شهردار نوش‌آباد گفت: این طرح‌ها شامل میدان‌های حسن‌آباد، نورآباد، معین‌آباد و میدان‌ ورودی شهر نوش‌آباد است که با هزینه‌ای بالغ بر 370 میلیون تومان از محل اعتبارات شهرداری نوش‌آباد به بهره‌برداری رسیده است. سعید عطایی‌ شاد افزود: با اجرای این طرح‌ها که نقش موثر در تسریع عبور و مرور و زیباسازی شهر دارد 1550 متر جدول‌گذاری شده و 5اصله چراغ تلسکوپی نیز برای روشنایی آن نصب شده است.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها