jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۷۱۴۱ ۲۱ مهر ۱۳۸۸  |  ۰۰:۰۹

تبریز - خبرنگار جام‌جم: اجرایی نشدن پژوهش‌های دانشگاهی اسراف منابع مالی کشور است و موجب دلسرد شدن محققان داخلی می‌شود.اسکویی، معاون پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی تبریز ضمن اعلام این مطلب و با انتقاد از روند حاکم بر جامعه پژوهی گفت: در سالی که به نام سال اصلاح الگوی مصرف نامگذاری شده، تبدیل نشدن نتیجه آزمایش‌ها به محصولات قابل دسترسی برای عموم، همانا مصداق اسراف است.

مشهد -‌ خبرنگار جام‌جم: مانور آمادگی مقابله با زلزله در ادارات خراسان رضوی همزمان با روز ملی کاهش اثرات بلایای طبیعی برگزار شد.این مانور ساعت 30/9 با پخش آژیر خطر از طریق رادیو در سراسر استان برگزار و آمادگی کارمندان در مقابله با زلزله مورد ارزیابی قرار گرفت.

اهواز - خبرنگار جام‌جم: با اجرای طرح‌های آبرسانی در مناطق عشایری خوزستان یک هزار خانوار عشایری از مزایای آب آشامیدنی سالم بهره مند می شوند. به گفته کریم حاجی‌پور، مدیرکل امور عشایر خوزستان این طرح‌ها تا پایان امسال در قالب طرح‌های تاسیسات، آبرسانی، ‌حفر و تجهیز چاه، ایجاد شبکه‌های آبرسانی و حوضچه‌های ذخیره آب اجرا می‌شود.

اهواز - خبرنگار جام‌جم: مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان گفت: در هفته ملی کاهش اثرات بلایای طبیعی 10 برنامه در استان اجرا می شود. ضیغمی با اشاره به اینکه 18 تا 24 مهرماه هفته ملی کاهش اثرات بلایای طبیعی است، این برنامه‌ها را شامل مانور بزرگ امداد و نجات، مدیریت بحران، ایمنی و مقابله با بلایای طبیعی، طرح‌های خدمات حمایتی در قالب طرح پیشگامان سلامت ویژه مناطق محروم، شرکت نیروهای امداد و نجات در عملیات امدادی، انتقال مصدوم و معرفی جوانان برتر در زمینه کمک‌های امدادی اعلام کرد.

کاشان -‌ خبرنگار جام‌جم: دکتر مسلم آشوری، مدیر‌بیمه خدمات درمانی کاشان گفت: در حال حاضر نحوه ارائه خدمات درمانی به بیمه‌شدگان روستایی و شهرهای کمتر از 20 هزار نفر در حوزه سرپرستی بیمه خدمات درمانی کاشان چه از نظر کمی و چه از نظر کیفی درحد بسیار خوبی است.

مشهد - خبرنگار جام‌جم: یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب در مشهد برگزار می‌شود.جواد جعفری، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی اظهار کرد: این نمایشگاه از 24 مهر تا دوم آبان ماه در نمایشگاه بین‌المللی مشهد برگزار می‌شود.

اردبیل - خبرنگار جام‌جم: دانشگاه علوم پزشکی اردبیل برای جلوگیری از همه‌گیری آنفلوآنزای نوعA روزهای ملاقات را در بیمارستان‌های استان اردبیل محدود کرد.

عجب شیر - خبرنگار جام‌جم: در 2 سال آینده گردوهای پیوندی جدید با میزان تولید 2 برابر، در سطح گسترده جهت توسعه باغات این محصول در استان آذربایجان شرقی در اختیار کشاورزان و بهره‌برداران قرار می‌گیرد.اسکندری، مدیر باغبانی سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی در جشنواره گردوی استان در شهرستان عجب شیر افزود: در 20 سال گذشته از لحاظ توسعه باغات و تولید محصول گردو- از رتبه 15 دنیا - رتبه سوم ارتقا یافتیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر