jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۲۵۴۴۹   ۰۳ دی ۱۳۸۷  |  ۱۸:۱۸

شنیدنی هفته

صدای تازه

آلبوم باورم کن با صدای سهیل تهرانی پیشنهاد شنیدنی این هفته ما به شماست. این آلبوم که از سوی شرکت ترانه شرقی منتشر شده از حضور کسانی چون بنیامین، نیما وارسته و حمید عسگری به عنوان آهنگساز بهره برده است. تنظیم آهنگ‌ها را هم نیما وارسته بر عهده داشته است. شکل من، عاشق ی، تو رو به دنیا نمی‌دم، مثل تو، دوستم نداشتی، بهم نگو، زلزله و مغرور، نام قطعاتی است که در این آلبوم گردهم آمده‌اند.

نام حمید عسگری نیز به عنوان شاعر در این آلبوم به چشم می‌خورد.

شرکت ترانه شرقی بعد از آریان و بنیامین؛ سهیل تهرانی را بعنوان پدیده جدید موسیقی در سال 87 معرفی کرده است.

خیلی‌ها معتقدند که این خواننده، یک بنیامین تازه در عرصه راکد موسیقی پاپ خواهد بود.

ادعایی که برای محقق شدن یا نشدن آن باید منتظر گذشت زمان بود.

سهیل تهرانی ظاهرا پیش از این سابقه سینمایی داشته است، اما خیال دارد از این به بعد به طور حرفه‌ای در عرصه موسیقی فعالیت کند. البته صرف حضور خوانندگان جوان و تازه نفس در عرصه موسیقی پاپ می‌تواند اتفاق خوبی تلقی شود. اتفاق خوبی که ما را متقاعد می‌کند این آلبوم را به شما به عنوان شنیدنی هفته پیشنهاد کنیم.

آهنگ‌های این مجموعه آهنگ‌های ساده‌ای هستند که هر کس می‌تواند با آن ارتباط برقرار کند هر چند دست‌اندرکاران و تهیه‌کنندگان این آلبوم کوشیده‌اند در عین رعایت حال مخاطبان گسترده و عام گوشه چشمی هم به جلب رضایت مخاطبان خاص موسیقی پاپ داشته باشند.

امیدواریم با شنیدن این آلبوم اندکی به آینده موسیقی پاپ امیدوار شوید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عراق خواهان تعادل سیاسی است

عراق خواهان تعادل سیاسی است

با توجه به شرایط خاص و ویژه‌ای که در آن آقای مصطفی الکاظمی به‌عنوان نخست‌ وزیر عراق انتخاب شد، باید به این نکته توجه داشت که وی به‌عنوان بالانس کننده میان نیروهای مؤثر در کشور عراق مطرح است.

ویروس در جهش است

ویروس در جهش است

این روزها بحث درباره جهش‌ های ویروس داغ است؛ دیروز نایب‌ رئیس‌ مجلس از شواهد تایید نشده‌ای گفت که از جهش ویروس ایرانی در قزوین حکایت دارد، پس از او رئیس روابط‌ عمومی وزارت بهداشت نیز به این موضوع پرداخت و گفت تاکنون افزون بر ۷۰ جهش در ایران شناسایی شده که البته هیچ‌ کدام تغییر معناداری در رفتار ویروس ایجاد نکرده و اطلاق واریانت (گونه) جدید به آنها درست نیست.

چرا هزینه نقل‌وانتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی گران است؟

چرا هزینه نقل‌وانتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی گران است؟

موضوع هزینه سند نقل‌ و انتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی یکی از گلایه‌های مهم مردم در سال‌های گذشته بوده است؛ این موضوع در حالی است که با میانداری مقامات پلیس راهور، افکار عمومی شناسنامه خودرو (برگ‌ سبز) صادره از سوی نیروی انتظامی را به عنوان سند خودرو کافی می‌دانند و از این نظر معتقدند هزینه دریافتی در دفاتر اسناد رسمی بابت ثبت رسمی نقل‌وانتقال خودرو، گران و بار مضاعفی بر دوش مردم به حساب می‌آید.

گفتگو

بیشتر
بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

دکتر سونیا اسکندریون، متخصص جراحی زنان تأکید می‌کند بارداران از پرداختن به فعالیت‌هایی که با خطر افتادن همراه است، پرهیز کنند

بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

مدرسه خیابانی (+تصاویر)

گفت‌و گو با دکتر حسن گلچین‌ نژاد دزفولی، استاد دانشگاه و معلم باسابقه‌ای که به کودکان کار مهاجر در خیابان درس می‌دهد

مدرسه خیابانی (+تصاویر)

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
یک عصر متفاوت

در مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید چه اتفاقاتی افتاد؟ به همراه جزئیاتی از چگونگی برگزاری مرحله پایانی

یک عصر متفاوت

پیشخوان

بیشتر