jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۰۷۴۰۷   ۱۵ مهر ۱۳۸۷  |  ۰۰:۴۱

روابط عمومی: 22168395

00/7 صبح آمد (زنده)
00/9 آهنگ تندرستی‌
20/9 سلامت باشید (زنده)
15/10 خانه مهر
10/12 مسابقه گوی و میدان (زنده)
45/12 سفر به گرای 360 درجه‌
30/13 کلید اسرار (تکرار)
30/14رخصت‌
این برنامه سعی دارد به نقد و بررسی مباحث کلان ورزش کشور بپردازد. موضوعات و مباحثی که در مورد تمامی رشته‌های ورزشی می‌تواند صادق باشد و در عین حال در سایر برنامه‌های ورزشی کمتر به آن پرداخته می‌شود مورد توجه این برنامه است.
30/15 جشن نیروی انتظامی‌
30/16 روبه‌فردا
این برنامه با محوریت هویت فردی و فرهنگ ملی قصد دارد به یکی از مسائل مطرح در دنیا، یعنی بحران هویت بپردازد، چرا که جوانان یکی از اقشاری هستند که در جامعه امروزی بیشتر دچار این بحران شده و روزبه‌روز پیشینه غنی فرهنگی خود را فراموش می‌کنند. این برنامه با به چالش کشاندن مباحث مطروحه سعی دارد جوانان را بیش از پیش آگاه کرده و هویت فرهنگی آنان را بیدار کند.
00/18 مجله باشگاه‌های اروپا
45/18 من، تو، او
00/19 سخنرانی رحیم پورازغدی‌
15/20 روزگار قریب‌
در بیمارستان شادی دچار خونریزی شده است و دکتر قریب دستور می‌دهد او را در بخش ICU   بستری کنند و... در گذشته:‌ دکتر قریب همچنان به‌دنبال ناصر می‌رود و پس از جستجو‌های فراوان او را پیدا می‌کند و ...
15/21 مسابقه 101
15/22 برگی از تاریخ‌
45/22 نود (زنده)
در این برنامه با دعوت از کارشناسان فوتبال، داوران، بازیکنان و مربیان به بررسی نحوه رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران پرداخته می‌شود و داوری‌های انجام شده بر این بازی‌ها را نقد و تحلیل کارشناسانه می‌کند.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بورس و دولت سیزدهم

بورس و دولت سیزدهم

بازار سهام، بازار هوشمندی است که می‌تواند اتفاقات سیاسی را قبل از به وقوع پیوستن پیش‌بینی و بر اساس احتمالات به رخدادهای آن نظیر انتخابات واکنش نشان دهد.

خلف وعده، نشانه نفاق است

خلف وعده، نشانه نفاق است

طبق متون دینی، وفای به عهد از علائم ایمان و خلف وعد از نشانه‌های نفاق است. در اسلام نسبت به راستگویی، ادای امانت و وفای به عهد تاکید فراوان شده است.

انتخابی هوشمندانه

انتخابی هوشمندانه

در شرایطی که چشم ناظران سیاسی به انتخابات ریاست جمهوری 1400 است ما با دو گروه از مخالفان مشارکت عمومی و گسترده مردم مواجهیم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر