jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۸۹۰۹۳   ۲۹ تير ۱۳۸۷  |  ۱۶:۵۱

پلیس ولکینسبورگ در پنسیلوانیا، امریکا اعلام کرد جسد زنی با دست‌های بسته در آپارتمان زن دیگری پیدا شده که با نوزادی به زایشگاهی مراجعه کرده و به دروغ مدعی شده که مادر بچه است.

به گزارش آسوشیتدپرس جسد جمعه شب در اتاق خواب «آندره آکری دموس» 38 ساله پیدا شد.

دکتر کارل ویلیامز پزشک قانونی افزود حدود 24 ساعت از مرگ این زن می‌گذرد اما نمی‌تواند قاطعانه بگوید که وی اخیرا نوزادی به دنیا آورده است،‌ اگر چه مقداری خون کنار جسد ریخته بود.دموس تا سپردن 10 هزار دلار وثیقه زندانی است و تحت آزمایش‌های روانی قرار خواهد گرفت.

پلیس گفت: دموس روز پنجشنبه با نوزادی که هنوز بندناف او بریده نشده بود به بیمارستان رفت و به دروغ ادعا کرد نوزاد به او تعلق دارد.

وی ابتدا گفت: ماه ژوئن بچه‌اش را انداخته و نمی‌خواسته با گفتن حقیقت به مادرش او را ناراحت کند. وی سپس ادعا کرد با زنی حامله دوست شده و بچه او را خریده است. دموس گفت: به این زن هزار دلار داده و بچه‌اش را گرفته است. اما پلیس گفت نمی‌داند وی بچه را از کجا آورده است.

او هنگام سوار شدن به خودرو پلیس به خبرنگاران گفت: من کاری نکرده‌ام.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر