jamejamonline
دانش عمومی کد خبر: ۱۵۳۶۷   ۲۶ مهر ۱۳۸۱  |  ۱۴:۵۶

پس از آن که رخنه های بازی ویدئویی مایکروسافت آشکار شد، این شرکت آن را به اصطلاح ایمن کرد و خبرش را نیز با بوق و کرنا همه جا منتشر کرد ؛اما دوستداران لینوکس مجددا آن را شکستند و به طوری که یک کد اجرایی 256کیلوبایتی روی Biosراهی سایتشان کردند: ایکس باکس

حالا دوباره ایکس باکس از روی لینوکس بدون هیچ سخت افزار دیگری قابل اجراست . البته دوستداران لینوکس قول داده اند که بازی را روی یک سی دی خواهند کشید و آن را روانه بازار خواهند کرد. شما می توانید با کنار هم چیدن فایلهای معرفی شده در سایت ، ایکس باکس را بدون هیچ سخت افزاری دراختیار داشته باشید.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
طراحی کی۱۲۵ با پژو ۲۰۰۸ ارتباطی ندارد

طراحی کی۱۲۵ با پژو ۲۰۰۸ ارتباطی ندارد

در پی انتشار گزارش روزنامه جام‌جم در چهارم دی ۹۹ با عنوان «یک فیس‌لیفت جدید» که به بررسی آرای کارشناسان درباره محصول جدید ایران‌خودرو (خودروی تارا) می‌پرداخت، کیانوش پورمجیب، معاون تحقیقات،‌ طراحی و تکوین محصول ایران‌خودرو در گفت‌و‌گو با جام‌جم ضمن اشاره به به برخی ویژگی‌های مهم خودروی تارا، هرگونه ارتباطی بین طراحی خودروی کراس‌اور کی۱۲۵ (K۱۲۵) که قرار است به‌زودی رونمایی شود با پژو ۲۰۰۸ را رد کرد.

عزم ملی، واکسن ملی

عزم ملی، واکسن ملی

دیروز واکسن کرونای تولید کشور به اولین داوطلبان تزریق شد. باید بدانیم کشورهای اندکی در جهان وجود دارند که به دانش تولید واکسن دست پیدا کرده‌اند.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو