شروع ناامیدکننده
قطر بازی افتتاحیه را با ۲گل به اکوادور واگذار کرد

شروع ناامیدکننده

بنزما هم جام‌جهانی را از دست داد

پایان رویای کریم

title
همین چند روز پیش که اعلام شد کریستوفر انکوکو در حین تمرین در اردوی تیم ملی فرانسه مصدوم شده و جام‌جهانی را از دست داده، خیلی‌ها می‌گفتند باید با این خیل مصدومان، فرانسه را بدشانس‌ترین تیم حاضر در جام‌جهانی قطر دانست اما انگار بدشانسی‌ها برای تیم دیدیه دشان تمامی ندارد. عصر روز شنبه و در فاصله ۲۴روز مانده به شروع جام‌جهانی، خبری نگران‌کننده از اردوی خروس‌ها به گوش رسید. رسانه‌های فرانسوی اعلام کردند کریم بنزما در حین تمرین دچار مصدومیت شده و حضورش در جام‌جهانی در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.
کد خبر: ۱۳۸۷۵۷۰

تنها چند ساعت کافی بود تا ابهام برطرف و خبر تلخ دیگری برای فوتبال‌دوستان فرانسوی اعلام شود. پس از انجام تست‌های پزشکی، صفحه رسمی فدراسیون فوتبال فرانسه اعلام کرد مهاجم باشگاه رئال مادرید دچار کشیدگی عضلات چهار سر ران چپ شده و به ‌این ترتیب کریم بنزما جام‌جهانی ۲۰۲۲ قطر را از دست داد. دشان تا امروز بعدازظهر (دوشنبه) فرصت دارد بازیکن دیگری را به‌عنوان جانشین بنزما معرفی کند. گفته می‌شود شانس آنتونی مارسیال از دیگر بازیکنان فرانسوی بیشتر است. با این حساب برای اولین بار در تاریخ، برنده توپ طلا نتوانست بعد از دریافت این جایزه در جام‌جهانی بعد از آن شرکت کند. 
چند ساعت بعد از اعلام این خبر، خود بنزما در صفحه اینستاگرامش نوشت: در زندگی‌ام هرگز تسلیم نمی‌شوم اما امشب باید مثل همیشه به تیم فکر کنم. بنابراین این دلیلی است تا جایم را به کسی بسپارم که بتواند به تیم ما کمک کند تا جام‌جهانی بزرگی را رقم بزند.آخرین حضور بنزما در جام‌جهانی به سال ۲۰۱۴ برزیل برمی‌گردد. او جام‌جهانی روسیه را به‌دلیل اختلاف با دشان از دست داد و امیدوار بود در ۳۸سالگی آخرین جام‌جهانی دوران فوتبالی‌اش را تجربه کند. با اضافه شدن بنزما به فهرست مصدومان فرانسه، باید این تیم را یکی از بدشانس‌ترین تیم‌ها در قطر دانست. پیش از این، انگولو کانته، پل پوکبا، انکوکو و کیمپمبه به‌دلیل مصدومیت جام را از دست داده بودند.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها