قیمت انواع گوشت قرمز امروز سه‌شنبه ۱۸ مرداد نسبت به هفته گذشته تغییر چندانی نداشته است. هر کیلو راسته با استخوان گوسفندی چند؟
کد خبر: ۱۳۷۵۷۶۳

قیمت گوشت قرمز هر چقدر افزایش یابد به دلیل کاهش تقاضا تولید با پس‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌زدگی روبه‌رو می‌شود که این امر به نفع صنعت و تولیدکنندگان نیست. در بحث تعیین قیمت گوشت قرمز اکنون آنچه به‌دست مصرف‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنندگان می‌رسد، بیش از قیمت واقعی است. قیمت گوشت قرمز بعد از یک‌سال صعود با شیبی ملایم، از پاییز سال گذشته روند افزایشی پرشتابی به‌خود گرفت و در نیمه دوم سال به رقم‌های سرسام‌آوری رسید.واردات هم قیمت گوشت را ارزان نکرد. در ادامه جدیدترین قیمت گوشت را بخوانید.
 
به گزارش جام جم آنلاین به نقل از تجارت‌نیوز، قیمت گوشت قرمز در ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ به شرح زیر است (قیمت‌ها به تومان از سایت تحلیل بازار):

راسته با استخوان گوسفندی

۱۵۹،۰۰۰

ران کامل ممتاز گوسفندی

۱۷۲،۰۰۰

کف دست گوسفندی با ماهیچه

۱۵۸،۰۰۰

ران پاک کرده گوساله

۱۶۶،۰۰۰

سر دست پاک کرده گوساله

۱۶۵،۰۰۰

گردن گوسفندی

۱۳۳،۰۰۰

قلوگاه گوساله

۱۴۷،۰۰۰

گردن گوساله

۱۲۹،۰۰۰

قلم گوساله

۱۶،۰۰۰

سردست گوسفندی

۱۳۱،۰۰۰

ماهیچه گوساله

۱۶۳.۰۰۰

دمبالیچه گوسفندی

۸۹،۰۰۰

نیم شقه سردست گوسفند

۱۲۸.۰۰۰

شقه لاشه گوسفندی

۱۲۹،۰۰۰

نیم شقه ران گوسفندی

۱۳۵،۰۰۰
 
قیمت گوشت

کاهش قیمت گوشت منجمد دولتی در بازار

ايسنا نوشت: در جلسه ستاد تنظیم بازار مقرر شد از فردا هر کیلو گوشت منجمد گوساله با قیمت ۹۵ هزار تومان و گوشت منجمد گوسفند با قیمت ۸۵ هزار تومان در بازار عرضه شود.

محمد مخبر با اشاره به نوسان قیمت برخی اقلام در روزهای ابتدایی ماه مبارک رمضان، بر نظارت دقیق بر بازار تاکید کرد و خواستار پیگیری و حساسیت بیشتری در این زمینه شد.

معاون اول رییس جمهور گفت : افزایش قیمت سالانه محصولات و کالاهای مختلف ساز و کار مشخصی دارد و نباید اجازه دهیم کالایی خارج از چارچوب‌های قانونی افزایش قیمت داشته باشد.

وی از دستگاه ها و وزارتخانه های مربوطه خواست تا در اسرع وقت راهکارهای لازم را برای کنترل نوسان قیمت در برخی از کالاهای اساسی مرتبط با ماه مبارک رمضان به کار بسته و گزارش آن را ارائه کنند.

معاون اول رییس جمهور همچنین با اشاره به گزارش‌های مطرح شده در جلسه مبنی بر تخلف برخی شرکت‌های تولید قند و شکر، از وزرای دادگستری و جهاد کشاورزی خواست شرکت‌های متخلف که تولیدات سال گذشته را در بازار عرضه نکرده و به دنبال فروش آن با قیمت سال جدید هستند شناسایی و با آنان برخورد شود.

در این جلسه که وزرای صنعت، معدن و تجارت، جهاد کشاورزی، راه و شهرسازی، دادگستری، تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سخنگوی دولت حضور داشتند، گزارشی از آخرین وضعیت بازار و قیمت ۱۰۰ قلم کالاهای منتخب در کشور ارائه و دلایل افزایش برخی اقلام در روزهای اخیر مورد بررسی قرار گرفت.

در این نشست همچنین مسائل مرتبط با حمل و نقل و تاثیر آن بر قیمت کالاها مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت و تصمیمات لازم برای حل مشکلات موجود اتخاذ شد.

همچنین در این جلسه در خصوص قیمت گوشت منجمد گوسفند و گوساله بحث وتبادل نظر صورت گرفت و مقرر شد از فردا هر کیلو گوشت منجمد گوساله با قیمت ۹۵ هزار تومان و گوشت منجمد گوسفند با قیمت ۸۵ هزار تومان در بازار عرضه شود.

در ادامه این جلسه گزارشی از قیمت فرآورده‌های نفتی و محصولات پتروشیمی با توجه به نوسان قیمت جهانی نفت ارائه و تاکید شد که هرگونه تغییر قیمت نیازمند کسب مجوز از ستاد تنظیم بازار است.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۱ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها