jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۳۴۳۰۵۹   ۲۷ مهر ۱۴۰۰  |  ۰۸:۴۳

کاپیتان سید‌جلال حسینی این فصل در آستانه ثبت یک رکورد دست‌نیافتنی قرار دارد.

 
به گزارش جام جم آنلاین به نقل از روزنامه جام جم ، او که فصل گذشته از سید‌مهدی رحمتی عبور کرد و با ۴۹۲ بازی تبدیل شد به رکورددار بازی در تاریخ لیگ برتر، این فصل فقط ۸ بازی تا رسیدن به رکورد ۵۰۰ بازی در لیگ‌برتر فاصله دارد. سید جلال که با ۹ قهرمانی (یک بار با سایپا، ۳ بار با سپاهان و ۵ بار با پرسپولیس) با فاصله، پرافتخارترین بازیکن تاریخ لیگ‌برتر هم به ‌حساب می‌آید، امسال این شانس را دارد که با عبور از ۵۰۰ بازی دهمین قهرمانی در لیگ برتر را جشن بگیرد. سیدجلال احتمالا تا سال‌های سال رکورددار تعداد قهرمانی و تعداد حضور در لیگ‌برتر باقی خواهد ماند. او که بهمن ماه امسال ۴۰ ساله خواهد شد حتی می‌تواند اولین گلزن ۴۰ ساله تاریخ لیگ برتر هم لقب بگیرد.  سید جلال فعلا در لیگ قهرمانان آسیا با گلزنی در ۳۹ سالگی رکورددار است و امسال که گفته می‌شود شاید آخرین سال فوتبال او باشد همه این رکوردها می‌تواند توسط خودش شکسته شود.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها