jamejamonline
بوشهر عمومی کد خبر: ۱۳۳۹۸۴۹   ۰۶ مهر ۱۴۰۰  |  ۱۴:۴۳

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر اظهار داشت؛

رشد تخلیه و بارگیری کالا

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر از افزایش تخلیه و بارگیری کالا در مدت شش ماهه سال ۱۴۰۰ در بندر بوشهر خبرداد.

 

به گزارش جام جم آنلاین بوشهر و به نقل از روابط عمومی سیاوش ارجمندزاده مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر در اینباره گفت: در شش ماه گذشته سال ۱۴۰۰ یک میلیون و ۹۳۶هزار ۲۲۸ تن کالا نفتی و غیر نفتی دربندر بوشهر تخلیه و بارگیری شده است که از این میزان یک میلیون و ۲۸۱ هزار و ۵۰۰ تن مربوط به بخش غیر نفتی و ۶۵۴ هزار ۷۲۸ تن مربوط به بخش نفتی می باشد.
 
ارجمند زاده افزود: در همین مدت حجم تخلیه و بارگیری کانتینر در بندر بوشهر ۱۹ هزار و ۷۰۰ TEU  بوده است از این میزان تعداد ۱۵ هزار ۱۵۵ TEUمربوط به کانتینر پر و ۴ هزار و ۵۴۵ TEU مربوط به کانتینر خالی می باشد که رشد ۱۰ درصدی را نسبت به مدت مشابه سال گذشته داشته است.
 
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر عنوان کرد: در بازه زمانی شش ماهه سال  ۱۴۰۰ تعداد شناورهای ورودی به بندر بوشهر یک هزار و ۲۰۸ فروند بوده که از این میزان  تعداد ۲۶۳ فروند مربوط به شناورهای بالای هزارتن و تعداد۹۴۵ فروند مربوط به شناورهای زیر هزار تن می باشد.
 
وی اضافه کرد : همچنین تعداد شناورهای خروجی از بنادر نیز تعداد یک هزار و ۱۰۱ فروند بوده که از این میزان تعداد ۲۱۵ مربوط به شناورهای بالای هزارتن و تعداد ۸۸۶  فروند آن شناورهای زیر هزار تن بوده است.
 
 
ارجمند زاده بیان کرد : در موضوع جابجایی مسافر از بنادر استان نیز حجم جابجایی مسافر در شش ماه گذشته سال ۱۴۰۰  تعداد ۳۹ هزار ۱۱۵ نفر بوده که از این تعداد ۱۹ هزار ۴۰۹ نفر  مربوط به مسافران ورودی و تعداد ۱۹ هزار ۷۰۶ نفر مسافران خروجی بوده است.
 

 

 

 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

سرویس بوشهر - یادداشت

بیشتر
فرهنگ و تمدن غنی مردم این استان باعث وحدت بیشتر

فرهنگ و تمدن غنی مردم این استان باعث وحدت بیشتر

استاندار بوشهر در مراسم تودیع و معارفه فرماندار بوشهر گفت: فرهنگ و تمدن غنی مردم این استان باعث شده تا وحدت که حلقه گمشده اخلاق سیاسی است در بوشهر نسبت به خیلی جاها بیشتر باشد که این همدلی در شتاب توسعه ای موثر خواهد بود.

حساسیت ها برای تامین پایدار گاز

حساسیت ها برای تامین پایدار گاز

همزمان با شروع فصل سرد سال و کاهش دما، صنعت گاز رنگ و بویی دیگر به خود می گیرد. حساسیت ها برای تامین پایدار گاز در همه بخش ها به ویژه واحد های خانگی با اولویت بیشتری از سوی شرکت ملی گاز ایران دنبال می شود.

کلاف سردرگم پیاده راه سازی

کلاف سردرگم پیاده راه سازی

پیاده راه سازی مدتهاست که در میان انبوه مشکلات شهری بوشهر از یاد رفته است و داستان نا تمامی از مشکلات هستند که گریبان مردم کوچه و خیابان را می گیرند.

سرویس بوشهر - گفتگو

بیشتر

نیازمندی ها