jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۳۱۹۶۷۴   ۱۸ خرداد ۱۴۰۰  |  ۰۸:۳۳

افزایش شانس صعود تیم‌ملی

یک گِره باز شد

در دیگر بازی گروه c تیم‌ملی عراق همان‌طور که انتظار می‌رفت با نتیجه 4 بر یک کامبوج را شکست داد و با 14 امتیاز از شش بازی، صدرنشینی خود را تثبیت کرد.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از روزنامه جام جم ، در حال‌حاضر ایران با 12امتیاز از شش بازی در رده دوم قرار دارد و اما با توجه به این‌که پیروزی ما مقابل کامبوج در بازی روز جمعه محتمل به نظر می‌رسد، تیم‌ملی را از الان باید 15امتیازی دانست.

 این یعنی اگر عراق در بازی بعدی خود مقابل هنگ‌کنگ امتیاز از دست بدهد، در این صورت ایران قبل از بازی سرنوشت‌ساز روز پایانی مقابل عراق، صدرنشین خواهدشد و حتی با یک تساوی هم به عنوان تیم نخست گروه راهی مرحله‌نهایی مقدماتی خواهدشد. حالت دیگر همان گزینه‌ای است که از ابتدا روی میز قرار داشت. این‌که فرض کنیم عراق هم هنگ‌کنگ را می‌برد که در این‌صورت تیم‌ملی برای سرگروهی حتما باید در بازی آخر خودش عراق را شکست بدهد. ضمن این‌که احتمال صعود به عنوان تیم دوم گروه، هنوز هم برای تیم‌ملی یک احتمال زنده است. به همین دلیل باید تا روز آخر منتظر بود و نتایج دیگر گروه‌ها را رصد کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ما حتما می توانیم

ما حتما می توانیم

خواهر و برادری ژاپنی با هم مدال طلای المپیک توکیو را صید کردند! هر دو جودوکار هستند و هر دو در یک روز در فینال مسابقات حریفان فرانسوی و گرجستانی خود را شکست دادند و قهرمان المپیک شدند.

نابودگر!

نابودگر!

 در سال‌های اخیر بسیار از این گفتیم که فلان مربی مزدور است و فلان ورزشکار هم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر