jamejamsara
سرا زندگی کد خبر: ۱۲۷۹۲۲۰ ۱۹ مهر ۱۳۹۹  |  ۱۱:۱۱

یکی از مشکلاتی که اکثر انسان ها با آنها سر و کار دارند پوست کندن تخم مرغ آپز است.

title

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از  گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان،اکثر افراد به خوردن تخم مرغ آب پز علاقه‌مند هستند، اما بیشتر ما بخاطر سختی که برای کندن پوست تخم مرغ تحمل می‌کنیم از خوردن آن منصرف می‌شویم.

خوردن تخم مرغ روی نان تست یا روی سالاد و یا به عنوان بخشی از یک غذا باب میل و علاقه مندی خیلی از افراد است، اما بعضی اوقات کندن پوست تخم مرغ می‌تواند مشکل باشد.

ترک نخوردن، چسبیدن پوست تخم مرغ به آن و یا کنده شدن تکه‌ای از خود تخم مرغ اتفاق ناامید کننده است. اما خوشبختانه با انجام این ترفند بسیار ساده می‌توانید یک تخم مرغ را در عرض ۳ ثانیه پوست بگیرید.

با این دو روش پوست تخم مرغ به کاملی ترک خورده و سریعا از آن جدا می‌شود.

در روش اول بر روی بدنه‌ی تخم مرغ با یک قاشق ترک ایجاده و سپس آن را بر روی یک سطح سفت با فشار اندک بغلتانید. پوست به طور کامل ترک خورده و جدا می‌شود.

در روش دوم تخم مرغ را در یک طرف در بسته انداخته و آن را تکان دهید سپس آن را از طرف خارج کرده و پوست کاملا ترک خورده آن را به راحتی جدا کنید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

اگر بخواهیم با منطق رئیس‌جمهور فرانسه به اتفاقات اخیر نگاه کنیم باید آن را به آزادی هتک حرمت مقدسات ادیان دیگر تعبیر کنیم البته باید در نظر داشته باشیم این هتک حرمت نمی‌تواند یکطرفه باشد، چرا که اگر مکرون توهین به اسلام را مصداق آزادی بیان معرفی کند باید اقدامات متقابل مسلمانان را نیز از مصادیق آزادی بیان بداند.

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نکاتی در مورد دستورالعمل نحوه مقابله با ترک وظایف قانونی مدیران و کارمندان وجود دارد که باید به آن پرداخت‌.

انتظاری آگاهانه برای عهدی عاشقانه

انتظاری آگاهانه برای عهدی عاشقانه

در عرف روزنامه‌نگاری، برخی مطالب وابسته به زمان است و اگر انتشارشان کمی با تاخیر انجام شود، مطلب با اهمیتی محسوب نمی‌شود و از صفحه در می‌آید، اما گاهی باید برخی نکات را با کمی تاخیر بیان کرد، درست مانند همین مطلب.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر