jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۳۸۴۳۱ ۳۰ آبان ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

مدیر برنامه‌ریزی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی گفت: هم‌اکنون ۸۰۰ هزار درخواست تولید کارت سوخت داریم در حالی که ظرفیت تولید روزانه ما ۳۰ هزار کارت است؛ البته در حال ارتقای ظرفیت تولید هستیم.

شهرام رضایی، در گفت‌وگو با مهر درباره تعداد کارت سوخت‌های در دست تولید گفت: در روزهای اخیر روزانه به طور میانگین ۷۰ هزار کارت سوخت برای تولید به ما ارجاع داده شد، این در حالی است که ظرفیت تولید کارت سوخت ما در روز ۳۰ هزار کارت است.
وی افزود: هم‌اکنون ۸۰۰ هزار درخواست تولید کارت داریم که عدد میانگین ۷۰ هزار درخواست جدید در روز به این رقم اضافه می‌شود. ما در ماه‌های گذشته چند بار از مردم درخواست کردیم برای دریافت کارت سوخت خود اقدام کنند و حتی یک مرتبه سوختگیری با کارت سوخت شخصی داشته باشند تا مشکلات احتمالی سریع‌تر برطرف شود. با این وجود بسیاری از مردم در این زمینه اقدامی انجام ندادند و اکنون با حجم زیادی از درخواست مواجه هستیم.
وی با تاکید بر این‌که محدودیتی در کارت سوخت خام نداریم، تصریح کرد: سایت‌های تولید که کارت سوخت را شخصی‌سازی می‌کنند محدودیت دارند، البته در تلاش هستیم این ظرفیت را افزایش دهیم تا روند تولید کارت سوخت سرعت بگیرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سند افتخار سپاه

سند افتخار سپاه

بعد از 40 سال از تاریخ دفاع مقدس امروز شاهد اظهارنظرهایی هستیم كه موجب نگرانی رهبر معظم انقلاب درباره تحریف این دوران شده است.

دیدار سینه‌سوختگان با مرادشان

دیدار سینه‌سوختگان با مرادشان

دیداری كه در 30 آبان 98 برگزار شد، توفیقی بود كه رفیق راه جمعی از یاران شد؛ جمعی از سینه‌ سوخته‌ ها، راویان و آفتاب‌ خورده‌های سرزمین‌های خونین دوران هشت سال دفاع مقدس كه به نمایندگی از همرزمان‌ شان به دیدار رهبر معظم انقلاب شتافتند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر