jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۳۲۶۵۶   ۲۰ مهر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

# گزارشگر_تلویزیون
توکلی از قائمشهر:
از سازمان صداوسیما درخواست می‌شود در به‌کارگیری نسل جدید گزارشگران تلاش بیشتری کند، متاسفانه بعضی از گزارشگران مدام در تلویزیون و رادیو هستند و جایی برای ورود نسل جدید وجود ندارد.

# یارانه_اشتغال
یک شهروند:
دولت محترم برخلاف وعده‌های خود راجع به حذف یارانه ثروتمندان، یارانه بنده را که بیکار هستم، قطع کرده است. چرا؟

# لایروبی_رود
شهروندی از دورود:
با وجود هشدار و درخواست‌های مکرر راجع به لایروبی رودخانه وسط شهر دورود، هنوز اقدامی از سوی مسؤولان صورت نگرفته و امیدوارم در زمستان پیش رو حادثه تلخی رخ ندهد.

# کارگر_هپکو
یوسفی از اراک:
پرداخت شش ماه حقوق معوقه کارگران شرکت هپکو از سوی دولت ضمن این‌که جنبه‌ای مثبت محسوب می‌شود، نشان‌دهنده واگذاری غیرکارشناسی شرکت‌های دولتی به بخش خصوصی است.

# یارانه_نماینده
حسینی از قزوین:
جناب آقای مطهری اخیرا مطرح کرده که چرا مردم باید یارانه بگیرند؟ مردم باید کار کنند و به دولت پول دهند! چرا آقای مطهری خودشان از دریافت حقوق در مجلس خودداری نمی‌کنند تا الگویی برای بقیه شهروندان باشند؟

# مترو_توقف
رهنما از تهران:
تاخیر در حرکت قطارهای مترو در روز چهارشنبه مورخ 17 مهر در خط 4 کلاهدوز به ارم سبز باعث ازدحام مسافران در سکوها شد. به نظر می‌رسد قانون چهار دقیقه برای حرکت هر قطار در این خط رعایت نمی‌شود.

جوابیه

در پی درج پیامی در 3مهر 1398 با عنوان «زباله - معاینه فنی» مشاور عالی و مدیر روابط عمومی سازمان مدیریت پسماند با ارسال نمابری اعلام کرد: بیش از 80درصد ماشین‌آلات سنگین درحال فعالیت در سازمان مدیریت پسماند و حوزه حمل زباله، دارای معاینه فنی معتبر بوده و تعداد اندکی از آن که معاینه فنی ندارند، متوقف و در حال رفع اشکال جهت اخذ معاینه فنی از مراکز ذی‌ربط هستند.

info@jamejamdaily.ir

روابط عمومی : ٢٢٢٦٢١٤٢

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر