jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۳۰۷۵۸   ۰۸ مهر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

# حق _ بیمه
نوری از تهران:
از اول شهریور سازمان تامین اجتماعی 40 هزار تومان به مبلغ حق بیمه اختیاری اینجانب اضافه کرد. این درحالی است که در شش ماه ابتدای سال حق بیمه بر اساس قانون کسر می‌شد و یکباره وسط سال تغییر کرد.

# نظارت _ دندانپزشک
حیدر از اهواز:
چرا به تخلفات دندانپزشکان که بعضی از آنان کار بی‌کیفیت و قیمت بالا دارند رسیدگی نمی‌شود؟ وزارت بهداشت چرا نسبت به پیگیری حق مردم کم کاری می‌کند؟

# شکواییه _ کارگر
بخشی از پلدختر:
راننده و کارگر حمل زباله در یکی از روستاهای پلدختر هستم که ماهی 360 هزار تومان حقوق می‌گیرم. وقتی برای افزایش حقوق خود درخواست دادم ابتدا با قول مدیران استانداری و بخشداری مواجه شدم، ولی بعد از مدتی دستور اخراج بنده را صادر کردند. این درحالی است که سه ماه نیز حقوق دریافت
نکرده‌ام.

# بیمه _ اختیاری
کریمی از پاکدشت:
سازمان تامین اجتماعی بابت حق بیمه اختیاری مبلغی حدود 500هزار تومان از بیمه‌گذاران بابت هر ماه دریافت می‌کند، این درحالی است که بیشتر این افراد بیکار هستند و تهیه این مبلغ برایشان بسیار سخت است.

# وام_ روستایی
دهقان از ورامین:
برای دریافت وام روستایی مسؤولان بانک شرایط بسیار سختی برایم گذاشته‌اند، طوری که فرد از دریافت وام پشیمان می‌شود.

# قطع _ یارانه
حاجی‌زاده از رشت:
دولت یارانه‌‌ام را به‌تازگی قطع کرده، در حالی که بنده اهل یکی از روستاهای رشت هستم و با موتور مسافرکشی می‌کنم.

# برخورد _ مفسد
کلهر از بابل:
ثمره خون شهدای گرانقدرمان چرا باید توسط عده‌ای مفسد و اختلاسگر پایمال شود؟ از قوه محترم قضاییه درخواست برخورد قاطع با این افراد را دارم.

# اختلاف _ طبقاتی
کرمی از تهران:
با توجه به کاهش ارزش پول ملی، اختلاف طبقاتی بسیار زیاد شده است و متاسفانه اعتدالی در توزیع درآمدها وجود ندارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فرق است بین خر و گورخر

فرق است بین خر و گورخر

گورخر آفریقایی درون جوی آبی افتاده است و به دلیل استرس زیاد قادر به حرکت نیست، کمی آن طرف‌تر مردی تقریبا تنومند با چیزی شبیه افسار که در دست دارد به حیوان ضربه می‌زند تا از جوی آب بیرون بیاید.

تهران سینوسی

تهران سینوسی

آمار مبتلایان روز گذشته در تهران نشان می‌دهد با این‌که تعداد بستری‌ها همچنان بالاست اما تهران روزهای تقریبا آرام‌تری را نسبت به چند روز گذشته می‌گذراند؛ البته آرام نه به معنای این‌که سیر نزولی داشته باشیم بلکه این روند کاملا سینوسی است؛ یعنی مدام در حال بالا و پایین‌شدن است و به هیچ‌کدام از موج‌های نزولی‌اش نمی‌شود اطمینان کرد.

چرا طالبان با مذاکرات صلح بازی می‌کند؟

چرا طالبان با مذاکرات صلح بازی می‌کند؟

در افغانستان همه مشتاق شروع مجدد گفتگوهای صلحند. اما فرجام این مذاکرات بنفع کیست؟ بی‌رغبتی طالبان برای شرکت در محفل استانبول سبب شده برخی گمان کنند آنها از گفتگو فراریند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر