jamejamnashriyat
نشریات چاردیواری کد خبر: ۱۲۱۰۷۹۷   ۲۰ خرداد ۱۳۹۸  |  ۰۸:۰۰

نونهالی در عروس تاریکی: رویا نونهالی از ستاره‌های خوشنام سینما و تلویزیون ایران است که همواره در طول بیش از سه دهه حضور پررنگ در عرصه هنر کمترین حاشیه ها را داشته است.

این بازیگر در ماه های گذشته با برنامه عصر جدید یک بار دیگر در کانون توجه ها قرار گرفت. اما خبر خوب برای علاقه مندان به نونهالی این است که می توانند بزودی او را در یک سریال جدید در قاب تلویزیون تماشا کنند. «عروس تاریکی» نام مجموعه‌ای تلویزیونی است که با پایان ماه مبارک رمضان از آنتن شبکه‌یک سیما قرار است مهمان خانه های مردم شود. در کنار نونهالی، رضا کیانیان هم در این مجموعه هنرنمایی می کند.

هدف بزرگ خانم بدمینتون باز: بدمینتون بانوان در سال های اخیر با یک نام گره خورده است؛ «ثریا آقایی» بانویی که سه سال پیش در چنین روزهایی در آستانه کسب سهمیه تاریخی المپیک مصدوم شد و حالا می خواهد در فاصله یک سال مانده به المپیک توکیو همه تلاشش را بکند تا برای نخستین بار در این رشته، نماینده ای از ایران حضور داشته باشد، آقایی این روزها رده 150 جهانی را از آن خود دارد و چندماه طلایی فرصت دارد تا رتبه خود را به زیر صد برساند. او در مصاحبه ای گفته است: رسیدن به سهمیه المپیک کار سختی است اما غیر ممکن نیست.

اعتراض زنان ژاپنی علیه کفش پاشنه بلند: در ژاپن زنان شاغل اغلب مجبور به پوشیدن کفش پاشنه‌بلند در محل کار هستند و این اجبار، قانونی نانوشته است که کاسه صبر بسیاری از زنان ژاپنی را سرریز کرده است.
این روزها ایشیکاوا، هنرپیشه و نویسنده معروف ژاپنی کمپینی با هشتک «کوتو» (KuToo) علیه اجبار به پوشیدن کفش پاشنه بلند به راه انداخته است و در مدت زمان بسیار کوتاهی بیش از 50 هزار زن ژاپنی در حمایت از کمپین او نامه ای خطاب به دولت ژاپن امضاء کردند و در آن خواسته شده وضع مقررات پوشیدن کفش پاشنه بلند برای زنان توسط کارفرما را ممنوع کند، چون چنین مقرراتی مصداق تبعیض و آزار زنان است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
کار خوب تلویزیون

کار خوب تلویزیون

این‌که تلویزیون بخش‌هایی از دیدار اهالی فرهنگ و هنر با رهبری را منتشر کرده خیلی خوب است چون معلوم می‌کند برخلاف ادعای برخی مدیران، رهبری مخالف تصمیماتی است که به ضرر اهالی فرهنگ است.

پیام اقتدار

پیام اقتدار

رزمایش‌های اخیر ابعاد گوناگون و پیام‌های مختلف و متفاوتی دارند. مجموعه‌ای از دوستان و همراهان ایران در غرب و شرق آسیا و نقاط مختلف دنیا هستند که به انقلاب امید بستند و همواره امیدوارانه توان و افزایش قدرت و اقتدار ایران را رصد می‌کنند و جمهوری اسلامی را پشتیبان معنوی خود می‌دانند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر