jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۰۶۹۸۶ ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

روز گذشته مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال ایران در گفت‌وگوی تلویزیونی اعلام کرد جلسه‌ای با یحیی گل‌محمدی داشته و برای سرمربیگری تیم ملی امید با او که عملکرد درخشانی در تیم پدیده داشته به توافق نهایی رسیدند.

سرمربی پدیده هم که قراردادش در پایان لیگ هجدهم با این تیم به اتمام رسید، درباره مذاکره برای قبول هدایت تیم ملی امید فوتبال ایران گفت: تاج شخصا با من تماس گرفت و صحبت‌های کلی را با فدراسیون انجام دادیم اما کارهای نهایی آن مانده است. طی روزهای آینده تصمیم نهایی من مشخص می‌شود و باید ببینیم قسمت چه می‌شود. وی ادامه داد: من خاطرات خوبی از فوتبال مشهد دارم و از بودن در پدیده و در مشهد لذت بردم اما باید مشورتی با دوستان و خانواده‌ام انجام دهم که سرنوشت آن در چند روز آینده مشخص می‌شود.
البته با این شرایط و صحبت‌هایی که مطرح شد، به نظر می‌رسد باید سرمربیگری گل‌محمدی در تیم ملی امید را قطعی دانست و منتظر دوران جدیدی با امیدهای ایران تحت هدایت آقا یحیی باشیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نکاتی درباره ازدواج دوقلوها

نکاتی درباره ازدواج دوقلوها

درست از زمانی که دو خواهر یا دو برادر دوقلوی همسان به دنیا می‌آیند از طرف پدر و مادر و دیگر افراد تناسباتی برایشان در نظر گرفته می‌شود؛ لباس‌های شبیه هم، هدیه‌های کاملا مشابه و برخوردهایی یکسان. در واقع به‌طور ناخودآگاه دو فرزند دوقلو با همدیگر بزرگ می‌شوند در صورتی که ممکن است از خیلی جهات تفاوت‌هایی با هم داشته باشند.

تقویت آموزه‌های ماه مقاومت

تقویت آموزه‌های ماه مقاومت

دی ماه، در فصل تاریخ انقلاب اسلامی به نمادهایی چون «قیام» و «مقاومت» مزین شده است که همواره باید با بازنمایی و یادآوری این شاخص‌ها به بازنمایی و بازنشرگفتمان انقلاب اسلامی پرداخت.

کدام دست در این خاک باد می‌کارد؟

کدام دست در این خاک باد می‌کارد؟

چهاردهم دی‌ماه امسال یک روز تلخ برای افغانستان بود. از پاکستان خبر رسید، ۱۰ معدنچی هزاره که گویا هفت نفر از آنها افغانستانی بوده‌اند توسط تروریست‌ها در ۵۰ کیلومتری شهر کویته، شبانه سر بریده شدند.

گفتگو

بیشتر
کودکانی با ایمنی ضعیف

از ابتدای تولد کودکان مبتلا به نقص سیستم ایمنی باید تمهیداتی اندیشیده شود تا از عفونت‌ها دور بمانند

کودکانی با ایمنی ضعیف

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر