jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۸۸۵۲۸   ۰۹ بهمن ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

روزنامه آفتاب یزد سوژه این شماره دکه است. روزنامه اصلاح‌طلبی که عکس یک و تیتر اصلی خود را به محمدرضا شجریان اختصاص داده بود. «طنین صدای خسرو آواز ایران در رسانه ملی» تیتری بود که این روزنامه اصلاح‌طلب با عکسی از این خواننده در صفحه اول خود منتشر کرد.


روتیتر «یک اتفاق خوب در تلویزیون» خبر از این می‌داد که قرار است اتفاقی بیفتد، ولی وقتی به داخل صفحه 5 این روزنامه نگاهی انداختیم متوجه شدیم ظاهرا روز قبل تصنیفی با صدای شجریان از شبکه سه سیما پخش شده و این روزنامه نیز این اتفاق را به فال نیک گرفته است. اما این تمام ماجرا نبود، بلکه به نظر می‌رسد این روزنامه یک گاف رسانه‌ای داده و صدای محمد معتمدی را به جای صدای محمدرضا شجریان اشتباه گرفته و با این کار خود را به سوژه تبدیل کرده است. احتمالا اغلب در جریان کش و قوس‌های میان این خواننده و رسانه ملی و حواشی آن هستند و این روزنامه اصلاح‌طلب هم می‌خواسته از این موضوع به سود جریان خود یک امتیاز مثبت بگیرد، ولی غافل از این‌که محمد معتمدی هم یک مرتبه همین شعر و موسیقی آن را که محمدرضا لطفی ساخته همراه با او اجرا کرده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عراق خواهان تعادل سیاسی است

عراق خواهان تعادل سیاسی است

با توجه به شرایط خاص و ویژه‌ای که در آن آقای مصطفی الکاظمی به‌عنوان نخست‌ وزیر عراق انتخاب شد، باید به این نکته توجه داشت که وی به‌عنوان بالانس کننده میان نیروهای مؤثر در کشور عراق مطرح است.

ویروس در جهش است

ویروس در جهش است

این روزها بحث درباره جهش‌ های ویروس داغ است؛ دیروز نایب‌ رئیس‌ مجلس از شواهد تایید نشده‌ای گفت که از جهش ویروس ایرانی در قزوین حکایت دارد، پس از او رئیس روابط‌ عمومی وزارت بهداشت نیز به این موضوع پرداخت و گفت تاکنون افزون بر ۷۰ جهش در ایران شناسایی شده که البته هیچ‌ کدام تغییر معناداری در رفتار ویروس ایجاد نکرده و اطلاق واریانت (گونه) جدید به آنها درست نیست.

چرا هزینه نقل‌وانتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی گران است؟

چرا هزینه نقل‌وانتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی گران است؟

موضوع هزینه سند نقل‌ و انتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی یکی از گلایه‌های مهم مردم در سال‌های گذشته بوده است؛ این موضوع در حالی است که با میانداری مقامات پلیس راهور، افکار عمومی شناسنامه خودرو (برگ‌ سبز) صادره از سوی نیروی انتظامی را به عنوان سند خودرو کافی می‌دانند و از این نظر معتقدند هزینه دریافتی در دفاتر اسناد رسمی بابت ثبت رسمی نقل‌وانتقال خودرو، گران و بار مضاعفی بر دوش مردم به حساب می‌آید.

گفتگو

بیشتر
بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

دکتر سونیا اسکندریون، متخصص جراحی زنان تأکید می‌کند بارداران از پرداختن به فعالیت‌هایی که با خطر افتادن همراه است، پرهیز کنند

بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

مدرسه خیابانی (+تصاویر)

گفت‌و گو با دکتر حسن گلچین‌ نژاد دزفولی، استاد دانشگاه و معلم باسابقه‌ای که به کودکان کار مهاجر در خیابان درس می‌دهد

مدرسه خیابانی (+تصاویر)

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
یک عصر متفاوت

در مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید چه اتفاقاتی افتاد؟ به همراه جزئیاتی از چگونگی برگزاری مرحله پایانی

یک عصر متفاوت

پیشخوان

بیشتر