jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۸۸۲۱۲   ۰۸ بهمن ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

معاون وزیر و سرپرست سازمان ملی زمین و مسکن وزارت راه و شهرسازی گفت: ساخت مسکن مهر جدید در کشور با کلنگ‌زنی طرح 48 واحدی در زمینی به مساحت 7200 مترمربع در رفسنجان استان کرمان آغاز شد.

به گزارش ایرنا، علی نبیان در آیین کلنگ‌زنی طرح 48 واحدی مسکن مهر رفسنجان افزود: در راستای تاکید رئیس‌جمهور و وزیر راه و شهرسازی، ساخت مسکن مهر مجدداً در دستور کار دولت قرار گرفته که در این خصوص 400 هزار واحد مسکونی احداث خواهد شد. این مقام مسؤول گفت: از این تعداد 200 هزار واحد مسکن مهر در شهرهای جدید و صدهزار واحد دیگر در مجموعه بازآفرینی شهری جدید و صد هزار واحد دیگر نیز توسط بنیاد مسکن و انقلاب ایجاد خواهد شد. وی یکی از معضلات کشور را بحث مسکن مهر عنوان کرد و افزود: در سه استان جشن پایان مسکن‌های مهر را داشتیم و در چهارمین استان نیز تا قبل از نوروز این جشن رقم خواهد خورد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دستمان پر است

دستمان پر است

با توجه به بازدیدی که چند روز گذشته از سوی کمیسیون امنیت ملی و انرژی مجلس از مراکز هسته‌ای کشورمان صورت گرفت باید به این نکته مهم اشاره کنم که اگر اسرائیل یا آمریکا دست به ترور و به شهادت رساندن دانشمندان هسته‌ ای کشورمان می‌زنند، به این معنی است که به دانش هسته‌ای آن هم به شکل تمام و کمال آن دست یافته‌ایم و همین موضوع یعنی منابع انسانی و دانشمندان هسته‌ای کشورمان برگ برنده جمهوری اسلامی هستند.

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

پس از وقوع حادثه روز یکشنبه ۲۲فروردین در تاسیسات‌ هسته‌ ای نطنز و در شرایطی که افکار عمومی در انتظار اتخاذ موضعگیری محکم و قاطع مسؤولان بود، مشاور رئیس‌جمهور در اظهارنظری در فضای مجازی نوشت: «آیا باید پاسخ قطع برق در نطنز را با قطع مذاکرات در وین داد؟»

دگردیسی زاویه‌ دید

دگردیسی زاویه‌ دید

زاویه دید یک مولف نسبت به موضوعی که می‌خواهد درباره آن در اثرش سخن براند، ای بسا مهم‌ترین شاخصه‌ای است که آثار هنرمندان مختلف را از هم متمایز می‌کند.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر