jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۸۳۹۹۲   ۲۴ دی ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

# سود ـــ بانک
سرلک از سمنان:
با وجود کاهش نرخ سود سپرده‌های کوتاه مدت و بلند مدت ولی هیچ اقدامی بابت کاهش سود وام بانکی صورت نگرفت. بانک مرکزی تمام تلاش خود را برای حمایت از بانک‌ها و پایمال کردن حق مردم می‌کند.

# آنتن ـــ مترو
قربانی از تهران:
آنتن‌دهی و اینترنت اپراتور همراه اول در خط یک مترو تهران بسیار ضعیف است و با وجود درخواست‌های مکرر اقدامی بابت تقویت شبکه همراه اول توسط این اپراتور صورت نگرفت.

# ملارد ـــ کمبود
زرنگار از ملارد:
امکانات اولیه در شهر ملارد که جمعیت نسبتا بالایی نیز دارد مانند بیمارستان، سینماو سالن‌های ورزشی بسیار کم است و نیاز به رسیدگی ویژه به این منطقه دیده می‌شود.

# نارمک ـــ پارکینگ
طهماسبی از تهران:
با وجود بازار بزرگ و چند مجتمع تجاری در میدان هفت‌حوض نارمک، متاسفانه هیچ اقدامی بابت ساخت پارکینگ عمومی صورت نگرفته است.

#حمایت ــ محیط‌بان
اولیایی از تنکابن:
چرا دولت محترم نسبت به تجهیز و افزایش محیط‌بانان و جنگل‌بانان اقدامی صورت نمی‌دهد؟ این افراد حافظ محیط‌زیست هستند و متاسفانه محیط‌زیست کشور ما در حال نابودی است.این درحالی است که به نظر می‌رسد مجلس نیز لایحه حمایت از محیط‌بانان و جنگل‌بانان را بایگانی کرده است.

# رودسر ــ تخریب
رئوفی از رودسر:
زمین‌های کشاورزی شهرستان رودسر درحال تبدیل شدن به باغ و ویلا است و به راحتی این عمل غیرقانونی را با پرداخت جریمه حل می‌کنند.

جوابیه

در پی درج پیامی در 17 آذر 1397 با عنوان «پله برقی» مشاور مدیرعامل و مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل مترو تهران با ارسال نمابری اعلام کرد: به اطلاع می‌رساند خاموشی و غیرفعال بودن یکی از پله‌های برقی ایستگاه متروی شهیدبهشتی، به خاطر کنترل و بررسی دوره‌ای عملکرد این سیستم بالابر بوده که پس از انجام کار، مجددا مورد استفاده مسافران گرامی قرار گرفته است.

info@jamejamonline.ir

روابط عمومی : ٢٢٢٦٢١٤٢

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بازدارندگی منطقه‌ای

بازدارندگی منطقه‌ای

ایران با پیوستن به سازمان همکاری‌ های شانگهای به عضویت پیمان بسیار مهمی درآمد که به لحاظ اقتصادی، سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و همچنین نظامی می‌تواند بسیار در منطقه تاثیرگذار باشد.

موج‌ ششم از راه می‌رسد؟

موج‌ ششم از راه می‌رسد؟

شیوع ویروس کرونا در کشور براساس آنچه اپلیکیشن ماسک نشان می‌دهد این روزها در حال فروکش کردن است، طوری که تعداد شهرهای با وضعیت نارنجی به 238شهر و تعداد شهرهای زرد به 136شهر افزایش یافته‌است، ضمن این‌که 17شهر کشور نیز در وضعیت آبی قرار دارند و تنها 57 شهر رنگ قرمز کرونایی دارند.

شاعری که پدیده شد

شاعری که پدیده شد

جنوب ایران و به ویژه فارس و بوشهر همواره یکی از قطب‌ های شعری کشور بوده است. ادیبان این بخش از ایران‌ زمین در جریان‌ سازی شعر انقلاب نیز نقش بسزایی داشته‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها