jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۸۳۹۹۲ ۲۴ دی ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

# سود ـــ بانک
سرلک از سمنان:
با وجود کاهش نرخ سود سپرده‌های کوتاه مدت و بلند مدت ولی هیچ اقدامی بابت کاهش سود وام بانکی صورت نگرفت. بانک مرکزی تمام تلاش خود را برای حمایت از بانک‌ها و پایمال کردن حق مردم می‌کند.

# آنتن ـــ مترو
قربانی از تهران:
آنتن‌دهی و اینترنت اپراتور همراه اول در خط یک مترو تهران بسیار ضعیف است و با وجود درخواست‌های مکرر اقدامی بابت تقویت شبکه همراه اول توسط این اپراتور صورت نگرفت.

# ملارد ـــ کمبود
زرنگار از ملارد:
امکانات اولیه در شهر ملارد که جمعیت نسبتا بالایی نیز دارد مانند بیمارستان، سینماو سالن‌های ورزشی بسیار کم است و نیاز به رسیدگی ویژه به این منطقه دیده می‌شود.

# نارمک ـــ پارکینگ
طهماسبی از تهران:
با وجود بازار بزرگ و چند مجتمع تجاری در میدان هفت‌حوض نارمک، متاسفانه هیچ اقدامی بابت ساخت پارکینگ عمومی صورت نگرفته است.

#حمایت ــ محیط‌بان
اولیایی از تنکابن:
چرا دولت محترم نسبت به تجهیز و افزایش محیط‌بانان و جنگل‌بانان اقدامی صورت نمی‌دهد؟ این افراد حافظ محیط‌زیست هستند و متاسفانه محیط‌زیست کشور ما در حال نابودی است.این درحالی است که به نظر می‌رسد مجلس نیز لایحه حمایت از محیط‌بانان و جنگل‌بانان را بایگانی کرده است.

# رودسر ــ تخریب
رئوفی از رودسر:
زمین‌های کشاورزی شهرستان رودسر درحال تبدیل شدن به باغ و ویلا است و به راحتی این عمل غیرقانونی را با پرداخت جریمه حل می‌کنند.

جوابیه

در پی درج پیامی در 17 آذر 1397 با عنوان «پله برقی» مشاور مدیرعامل و مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل مترو تهران با ارسال نمابری اعلام کرد: به اطلاع می‌رساند خاموشی و غیرفعال بودن یکی از پله‌های برقی ایستگاه متروی شهیدبهشتی، به خاطر کنترل و بررسی دوره‌ای عملکرد این سیستم بالابر بوده که پس از انجام کار، مجددا مورد استفاده مسافران گرامی قرار گرفته است.

info@jamejamonline.ir

روابط عمومی : ٢٢٢٦٢١٤٢

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دیدار سینه‌سوختگان با مرادشان

دیدار سینه‌سوختگان با مرادشان

دیداری كه در 30 آبان 98 برگزار شد، توفیقی بود كه رفیق راه جمعی از یاران شد؛ جمعی از سینه‌ سوخته‌ ها، راویان و آفتاب‌ خورده‌های سرزمین‌های خونین دوران هشت سال دفاع مقدس كه به نمایندگی از همرزمان‌ شان به دیدار رهبر معظم انقلاب شتافتند.

جهاد همچنان باقی است

جهاد همچنان باقی است

چهلمین سال است که مردم ایران آغاز یک دفاع را جشن می‌گیرند. هرچند جنگ، تلخی و سختی و سیاهی دارد، اما آغاز دفاع‌مقدس از 31شهریور شروع فصل جدیدی از جهاد و ایستادگی بود که ثمره آن، امروز مصونیت‌بخشی نظام در ساحات مختلف است.

وقت‌کشی به نفع کرونا

وقت‌کشی به نفع کرونا

دیروز رئیس‌جمهور از احتمال بازگشت برخی محدودیت‌های ناشی از شیوع کرونا در بعضی از استان‌ها خبر داد و به نظر می‌رسد بعد از گذشت حدود سه هفته از آغاز موج سوم همه‌گیری کرونا در ایران، دولت بالاخره به فکر اجرای تدابیری سختگیرانه برای کنترل این موج افتاده است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر