jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۸۱۴۶۹   ۰۸ دی ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

سقوط اتوبوس حامل دانشجویان دانشگاه آزاد واحد علوم تحقیقات در هفته‌ای که پشت سرگذاشتیم از خبرسازترین موضوعات در فضای مجازی بود که افکار عمومی و کاربران شبکه‌های اجتماعی هم به آن واکنش نشان دادند.

روز چهارشنبه مژده لواسانی در برنامه تلویزیونی «کاملا دخترونه» در گفت‌وگویی با مدیر واحد علوم تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی از او درباره دلایل این حادثه پرسید که لحن مطالبه‌گر و البته گلایه‌آمیز این مجری تلویزیونی سبب شد که فیلم آن در شبکه اجتماعی دست به دست شود و کاربران آن را باز نشر دهند. او در این گفت‌وگو به اظهارات راهنمایی و رانندگی اشاره می‌کند که اتوبوس فاقد معاینه فنی و شش سال هم بوده که به عنوان خودروی فرسوده معرفی شده بود، ولی هنوز در دانشگاه تردد می‌کرده است.
فیلم این بخش از این برنامه در شبکه‌های اجتماعی دست به دست شد و اظهارنظرهای مختلفی را ایجاد کرد. ناراحتی مژده لواسانی در این بخش از فیلم و تکرار پیوسته واژه «چرا» در مواجهه با مدیر دانشگاه او را در کانون توجه کاربران در روزهای اخیر قرار داد.
برای نمونه با مراجعه به آرشیو پایگاه تلوبیون وقتی میزان بازدیدهای قسمت‌های دیگر این برنامه را با قسمت اخیر مقایسه می‌کنیم به میزان توجه مخاطبان به آن باخبر می‌شویم. قسمت‌های قبل این برنامه در بالاترین حالت (که آن هم مربوط به ماجرای نماینده سراوان بود) حدود هزار مرتبه دیده شده بود، ولی این قسمت بیش از 4000 مرتبه در این پایگاه دیده شده و باید این عدد را در کنار عدد شبکه‌های اجتماعی قرار داد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
باید کار کرد

باید کار کرد

خلوت، مقدمه تفکر است و تفکری مستحسن است که دعوت به خیر کند. اگر امسال که مردم به واسطه شرایط ویژه ناشی از کرونا، مثل سال گذشته بیشتر در خانه‌هایشان هستند، از این فرصت استفاده کنند و در راه خدا و اهل بیت(ع) خادم‌تر باشند، می‌توان گفت این خانه‌نشینی و خلوت، خلوتی مطلوب بوده است.

پلی برای پیروزی

پلی برای پیروزی

۳۳ سال قبل در ۲۹ فروردین ۱۳۶۷، ناوگروهی از نیروی دریایی ارتش در مقابله با ناوگان دریایی آمریکا در آخرین ماه‌های جنگ تحمیلی هشت ساله، دچار ضربات سنگینی شد.

مدیریت کرونا، ویروسی شد

مدیریت کرونا، ویروسی شد

این روزها شاهد نزاع بین وزیر بهداشت و درمان، سعید نمکی و رئیس‌جمهوری، حسن روحانی در مسائل مربوط به بحران کرونا هستیم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر