jamejamonline
اقتصادی صنعت و انرژی کد خبر: ۱۱۷۸۰۶۴ ۰۳ آذر ۱۳۹۷  |  ۱۴:۲۹

قیمت خودرو در بازار

پژو پارس ارزان شد +جدول

گزارش امروز قیمت خودرو حکایت از کاهش قیمت یک میلیون تا یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومانی تعدادی از خودروهای داخلی در بازار دارد.

پژو پارس ارزان شد +جدول

به گزارش جام جم آنلاین از تسنیم، در معاملات امروز خرید و فروش خودرو، پژو207 دنده ای با افزایش یک میلیون تومانی با قیمت91 میلیون تومان، پراید 111 با قیمت 38میلیون تومان، سمندال‌ایکس با قیمت 55 میلیون تومان، پراید 131 با قیمت 34 میلیون و 200 هزار تومان، پژو پارس با افزایش یک میلیون تومانی 71 میلیون تومان معامله می‌شود.

پژو206 صندوق‌دار با قیمت 72 میلیون تومان، پراید 151 با کاهش یک میلیون و 300 هزار تومانی با قیمت 34 میلیون و 700 هزار تومان و پژوپارس TU5 با کاهش یک میلیون و 500 هزار تومان با قیمت 78 میلیون و 500 هزار تومان به فروش می رسد.

قیمت تعدادی از خودروهای داخلی در بازار امروز سوم آذر ماه 1397 به شرح زیراست:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نباید برای خارجی‌ها فرش قرمز پهن کنیم

نباید برای خارجی‌ها فرش قرمز پهن کنیم

اوایل سال ۹۷ بود که آمریکا از برجام خارج شد و همه تحریم‌ها علیه ایران بازگشت. آن‌طور که کارشناسان اقتصادی و سیاسی تحلیل می‌کنند، تحریم‌های آمریکا علیه ایران بی‌سابقه بوده و شرکت‌های سرمایه‌گذاری مختلف شامل شرکت‌های نفتی، خودرویی، لوازم خانگی و غیره از ترس تحریم‌های آمریکا بعد از خروج آنها از برجام، چمدان‌های خود را بسته و کشورمان را ترک کردند.

مشکل 100 ساله بودجه‌ریزی ایران

مشکل 100 ساله بودجه‌ریزی ایران

زمانی که بودجه 1400 تقدیم مجلس شد انتقادات زیادی نسبت به اعداد و ارقام و همچنین منابع و مصارف آن مطرح شد، اما باید توجه داشت علاوه بر مشکلات بودجه سال آینده، نظام بودجه‌ریزی در ایران دارای ایراد و اشکالات ساختاری است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر