jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۶۰۳۴۰ ۲۹ مرداد ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

بعد از شکست هفته گذشته آرسنال مقابل منچسترسیتی، نمایش اوزیل بار دیگر مورد انتقاد کارشناسان قرار گرفت. در شکست 3 بر 2 شنبه‌شب مقابل چلسی هم اوزیل تا دقیقه 68 در زمین بود و پس از آن جای خود را به آرون رمزی داد. امری تعویض ستاره آلمانی را تاکتیکی دانست اما معتقد است که اوزیل با تمرینات سخت‌تر می‌تواند ثبات بیشتری در عملکردش داشته باشد. سرمربی توپچی‌ها در گفت‌وگو با خبرنگاران، در پاسخ به این سوال که آیا اوزیل می‌تواند نقشی کلیدی در برنامه هایش داشته باشد، گفت: بله، ما به او نیاز داریم تا با کیفیت به ما کمک کند. همچنین من می‌خواهم او را تشویق کنم تا در هر بازی، مبارزه جو باشد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

طی روزهای اخیر عراق با چالش جدیدی در قالب تهدید آمریکا به خارج کردن دیپلمات های خود از این کشور، تعطیلی سفارتش در بغداد و حمله به نیروهای به اصطلاح همسو با ایران به عنوان عاملان حملات متعدد به اماکن، هیات ها و کاروان های نظامی آمریکایی مواجه است.

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

درباره این‌که بالاخره مدارس منشأ انتقال ویروس کرونا هستند یا خیر و آیا از زمان بازگشایی مدارس تا امروز دانش آموزان در محیط مدرسه مبتلا شده‌اند یا نه، میان مسؤولان بهداشتی وآموزشی کشور و افکار عمومی اتفاق‌نظر وجود ندارد.

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

اگر به سابقه انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا توجه کنید متوجه خواهید شد که نامزدهای هر دو حزب تا روزهای آخر از ترفند های مختلفی استفاده می کنند ولی در سالیان گذشته یکی از موضوعاتی که بسیار مهم بود و در رقابت ها شاخص شد موضوع ایران بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر