jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۴۹۸۶۷ ۰۵ تير ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

فاز پوشیدن لباس‌های عجیب و غریب آنقدر جدی و سنگین شده که بعضا حتی کسانی مثل میلاد کی‌مرام با نقش‌های جدی و شخصیت نه‌چندان حاشیه‌ای را هم به خود دچار کند و گاهی مواقع پوشش‌هایی از او را به تصویر بکشد که ما هم مثل شما یکی دو بار از خودمان بپرسیم که این واقعا همان کی‌مرام فیلم سنگین و رنگین «ملکه» است. هرچند کی‌مرام به شدت دیگران به این قضیه مبتلا نیست ما دیدن بعضی نماها از او در برنامه‌های عمومی هم ممکن است مایه تعجب شود. با این حال رکورد این موضوع در دست نوید محمدزاده است.

در میان هنرمندان و سینماگران ایرانی شاید کسی به اندازه او به خاطر پوشش و لباسهای عجیب و غریبش سوژه رسانهها نشده باشد. او به دلیل حضور پررنگش درجشنوارههای مختلف داخلی و خارجی همیشه یکی از سوژههای مهم عکاسان و خبرنگاران بود.

در این میان پوشش و لباسهای خاص این بازیگر 32 ساله هم ضریب سوژهشدنش را دو برابر و مضاعف میکرد. برای محمدزاده خیلی هم فرق نمیکرد که در جشنواره فجر حاضر شود یا حاشیه حضورش در جشنواره کن. به همین دلیل هم هر چند موجی در شبکههای اجتماعی در مورد لباسهای او به راه میافتاد. شلوار کوتاه، بلوز با طرح یقه بته جقه، چکمه، پوتین و کت ارتشی نظامی از جمله گزینههایی است که محمدزاده با آنها در مجامع عمومی و فرهنگی حاضر شده است. هر بار حضور هم با جریانها و حرف و حدیثهای فراوان همراه شده است.

او درباره یکی از عکسهایش با شلوار کوتاه که در فرانسه گرفته شده، گفته بود: «این لباس توریستی من در کن است.»

توضیحات بعدی او هم درباره این عکس جالب است: «من این لباس را در یک روز عادی در جشنواره کن پوشیدم. این پوستر جشنواره که با تصویری از اینگرید برگمن طراحی شده در تمام سطح شهر کن دیده میشود و ما با این پوستر در بخش دیگری از شهر عکس گرفتیم. همچنین زیر عکسی که در اینستاگرم منتشر کردهام، نوشتهام عکاس: ساره بیات. یعنی عکسی که شخصی در فضای دیگری از شهر گرفته است.

این لباس توریستی من در کن است

نوید که بازیگری در فیلمهای لانتوری، عصبانی نیستم و ابد و یک روز را در کارنامه بازیگری خود دارد درباره سبک و نوع لباس پوشیدن خودش هم گفته: «من مدل خودم لباس میپوشم. لباسی که برای فرش قرمز یا نمایش فیلم برای خودم در نظر گرفتهام را هم سحر ابر طراحی کرده و دوستان در ایران مطمئن باشند که من قطعا لباسهای رسمی که در شأن چنین مراسمی باشد هم همراه خود آورده ام ولی قرار نیست در تمام ده روز لباس رسمی بپوشم.»

او با اشاره به بحثهایی که درباره شلوارش شده؛ گفته بود: «جالب است شلوار من بحث روز مملکت شده است. یعنی اوضاعمان اینقدر خوب شده و سوژهای مهمتر از شلوار من نمانده؟»

چرا اینجوری لباس میپوشی؟

هرچند محمدزاده سعی دارد نوع لباس پوشیدن خودش را طبیعی جلوه دهد با این حال اگر واکنشهایی که دوستداران و طرفدارانش در صفحه اینستاگرام او به بعضی از این پوششها دارند چندان با ادعای خود محمدزاده سازگار نیست. بهطور مثال خواندن کامنتهای انتقادی خوانندگان زیر این پست خالی از لطف نیست:

این چه طرز لباس پوشیدنه؟ شما الگوی جوونای مملکتید یکم جنتلمن باشید!

آخه این چه شلواریه پوشیدی؟ همینا رو میپوشی که 20:30 برات خبر میزنه!

دایی نوید! اگه متشخص باشی بیشتر تو دلی! مثل شهاب باش! بازیت عالیه!

لباسای اجق وجق نپوش! یه چیز سنگین رنگین بپوش!

ناموسا تیپو نگاه کن!

هنرمند مورد علاقه منی! با این تیپ هم یه جوری کنار میایم!

نمیشه فازت رو خوند! این چه تیپیه آخه؟!

ناموسا بین همه بازیگرا قشنگ بازی میکنه ولی نمیدونم چرا اینجوری لباس میپوشه!

امید رحمانی

فرهنگو هنر

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سختی‌های موج سوم کرونا

سختی‌های موج سوم کرونا

چند روزی است اوضاع بیمارستان مسیح‌دانشوری به‌عنوان یکی از مهم‌ترین بیمارستان‌های مرجع کرونا در ایران نگران‌کننده شده و روزانه حدود 200بیمار به اورژانس کرونای این بیمارستان مراجعه می‌کنند.

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

نظام خانواده یک نهاد اساسی و محوری در جامعه است و به عنوان هسته اولیه برای سایر نهادهای اجتماعی به شمار می رود. همانطور که نظام های بزرگ اجتماعی، قوانین و حقوق خاص خودشان را در ارتباط با اداره و استحکام و رشد و بالندگی دارند لذا جهت تحکیم بنیان خانواده باید خانواده ها را آموزش داد. بدین ترتیب با توجه به تاثیر مستقیم آموزش بر وضعیت زوجین، شناسایی و تعیین عللی که به بهبود روابط زناشویی منجر می شود، در پیشگیری از مشکلات آنان نقش موثری خواهد داشت.

اشتباه‌های کرونایی ما

اشتباه‌های کرونایی ما

یک: اِرْحَمْ تُرْحَمْ؛ «رحم کن تا به تو رحم شود.» این پروتکل ناب امیرالمؤمنین است که در روزهای کرونایی به شدت به کار می‌آید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر