jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۴۲۱۸۲ ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

مدت‌هاست که قرار است در فیلم مستقل «بلک ویدو/ بیوه سیاه» بازی کند. حالا شرکت فیلمسازی مارول خبر می‌دهد که برای کارگردانی این فیلم، با بیش از 60 فیلمساز سینما صحبت و مذاکره شده است! اما از بین این تعداد زیاد فیلمساز، هنوز هیچ‌کس برای کارگردانی فیلم انتخاب و تائید نشده است. طرفداران داستان‌های مصور ابرقهرمانانه از مارول خواسته‌اند دست از این گشاده‌دستی بردارد و هر چه زودتر یک کارگردان برای بلک ویدو پیدا و انتخاب کند! ظاهرا شرکت مارول به دنبال آن است که وظیفه کارگردانی فیلم را به دست یک فیلمساز زن بدهد. به همین دلیل، این روزها نام آما آسانته بیشتر از هر کس دیگری به گوش می‌رسد. اسکارلت جوهانسن در داستان فیلم، نقش ابرقهرمانی با نام بیوه سیاه را بازی خواهد کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر