jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۴۲۱۸۲   ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

مدت‌هاست که قرار است در فیلم مستقل «بلک ویدو/ بیوه سیاه» بازی کند. حالا شرکت فیلمسازی مارول خبر می‌دهد که برای کارگردانی این فیلم، با بیش از 60 فیلمساز سینما صحبت و مذاکره شده است! اما از بین این تعداد زیاد فیلمساز، هنوز هیچ‌کس برای کارگردانی فیلم انتخاب و تائید نشده است. طرفداران داستان‌های مصور ابرقهرمانانه از مارول خواسته‌اند دست از این گشاده‌دستی بردارد و هر چه زودتر یک کارگردان برای بلک ویدو پیدا و انتخاب کند! ظاهرا شرکت مارول به دنبال آن است که وظیفه کارگردانی فیلم را به دست یک فیلمساز زن بدهد. به همین دلیل، این روزها نام آما آسانته بیشتر از هر کس دیگری به گوش می‌رسد. اسکارلت جوهانسن در داستان فیلم، نقش ابرقهرمانی با نام بیوه سیاه را بازی خواهد کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شکل‌گیری موج ششم کرونا بعید نیست

شکل‌گیری موج ششم کرونا بعید نیست

درباره این که چه زمانی به قله پیک پنجم کرونا در کشورمان می‌رسیم و از چه زمانی به بعد سیر نزولی در ابتلاها و مرگ را تجربه می‌کنیم، افراد زیادی کنجکاوی می‌کنند ولی واقعیت این است برای این سؤال پاسخ روشنی وجود ندارد چون این موضوع قابل پیش‌بینی نیست و تا اتفاقات روی ندهد و وضعیت روز به روز را با گذشته مقایسه نکنیم، نمی‌توانیم بگوییم آیا به قله موج پنجم رسیده‌ایم یا نه.

دولت منتخب و مساله تمرکززدایی

دولت منتخب و مساله تمرکززدایی

آنچه امروز تحت عنوان توسعه یا توسعه پایدار در جهان‌ می‌شناسیم، فرآیندی است که به‌ دنبال‌ آن منابع قدرت، ثروت، آموزش و بهداشت، به‌ صورت یکسان در مناطق جغرافیایی یک کشور در دسترس همه طبقات قرار گیرد.

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر