jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۲۱۷۸۷ ۲۴ بهمن ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

در رقابت‌های هفته بیست و سوم لیگ دسته‌اول تیم‌های ایرانجوان بوشهر و فجرسپاسی به مصاف هم رفتند که تیم فجر توانست با نتیجه یک بر صفر به پیروزی برسد. تک‌گل بازی را شاهین مجیدی دقیقه 44 به ثمر رساند. فجرسپاسی با این برد 39 امتیازی شد و در رده پنجم جدول قرار گرفت.

در دیگر بازی مهم روز گذشته دو تیم بحرانزده مس کرمان و برق نوین شیراز به مصاف یکدیگر رفتند و در آخر مس کرمان با نتیجه یک بر صفر مقابل برق نوین شیراز به برتری رسید. نتیجه دیگر دیدارهای روز گذشته بدین شرح است:

برق جدید شیراز صفر - مس کرمان صفر؛ شهرداری تبریز یک - مس رفسنجان 2 ؛ آلومینیوم اراک 2 - ماشینسازیتبریز 2؛ ایرانجوان بوشهر صفر - فجر سپاسی یک

بازیهای امروز لیگ دسته یک / هفته 23

ملوان - نساجی مازندران؛ گل گهرسیرجان - صبای قم؛ راهآهن - بادران تهران؛ خونه به خونه - نفت م.سلیمان

(14:00)؛ شهرداری ماهشهر - اکسین البرز (14:15)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پرچم افراشته بر جنازه‌ها

پرچم افراشته بر جنازه‌ها

آسمان، خاکستری است. زمین، یک دشت وسیع است پر از خانه‌های مخروبه و خرابه‌های سیمان و بتون و آجری که روزی دیوارهای خانه‌هایی بودند.

مراکز درمانی در ICU

مراکز درمانی در ICU

در سراسر دنیا استانداردهای ایمنی مشخصی برای مراکز تجمعی گوناگون تعریف شده و در کشور ما نیز قانون معینی درباره لزوم رعایت استانداردهای ایمنی در تمام ساختمان‌هایی که بیش از 25 نفر از آن بهره‌برداری می‌کنند تصویب شده‌است که براساس این قانون همه این ساختمان‌ها ملزم به رعایت استانداردهای بین‌المللی ICS هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر