jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۰۴۲۰۷ ۲۸ آذر ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

رحمتی به این شرط می‌تواند از استقلال جدا شود

150 میلیون پول نقد!

در شرایطی که به نظر می‌رسد قصه مهدی رحمتی با باشگاه استقلال به آخرین روزهای خوبش نزدیک شده و این بازیکن با سپاهانی‌ها به توافق رسیده است، باید گفت یک مانع بزرگ سر راه این انتقال قرار دارد.استقلالی‌ها معتقدند رحمتی با این تیم قرارداد دارد و نمی‌تواند جدا شود، اما گویا سیدمهدی فکر همه چیز را کرده است .

بر اساس شنیده‌ها، بندی در قرارداد رحمتی با استقلال وجود دارد که این بازیکن با پرداخت 150 میلیون می‌تواند از جمع آبی‌ها جدا شود. ظاهرا سید به دوستان نزدیکش گفته حتی اگر این شرایط هم وجود داشته باشد پول را می‌دهد و از جمع آبی‌ها جدا می‌شود. نیمکت‌نشینی‌های مداوم، آن هم در شرایطی که مهدی رحمتی به آخرین روزهای فوتبالی خودش نزدیک می‌شود برای این دروازه‌بان غیرقابل تحمل است.شاید رحمتی هرگز فکرش را نمی‌کرد پس از رفتن علیرضا منصوریان نیمکت نشین شود و دیگر به او بازی نرسد، اما از زمانی که شفر آمده، این اتفاق افتاده و رحمتی حتی در رقابت‌های جام حذفی هم شانس چندانی برای بازی کردن نداشته است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ورود بورسی پرابهام

ورود بورسی پرابهام

با گسترش بازار سرمایه و رکوردزنی شاخص بورس در ماه‌های اخیر، بسیاری از شرکت‌ها متقاضی حضور در بورس و عرضه عمومی سهام خود در بازار سرمایه هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر