jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۰۴۲۰۷   ۲۸ آذر ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

رحمتی به این شرط می‌تواند از استقلال جدا شود

150 میلیون پول نقد!

در شرایطی که به نظر می‌رسد قصه مهدی رحمتی با باشگاه استقلال به آخرین روزهای خوبش نزدیک شده و این بازیکن با سپاهانی‌ها به توافق رسیده است، باید گفت یک مانع بزرگ سر راه این انتقال قرار دارد.استقلالی‌ها معتقدند رحمتی با این تیم قرارداد دارد و نمی‌تواند جدا شود، اما گویا سیدمهدی فکر همه چیز را کرده است .

بر اساس شنیده‌ها، بندی در قرارداد رحمتی با استقلال وجود دارد که این بازیکن با پرداخت 150 میلیون می‌تواند از جمع آبی‌ها جدا شود. ظاهرا سید به دوستان نزدیکش گفته حتی اگر این شرایط هم وجود داشته باشد پول را می‌دهد و از جمع آبی‌ها جدا می‌شود. نیمکت‌نشینی‌های مداوم، آن هم در شرایطی که مهدی رحمتی به آخرین روزهای فوتبالی خودش نزدیک می‌شود برای این دروازه‌بان غیرقابل تحمل است.شاید رحمتی هرگز فکرش را نمی‌کرد پس از رفتن علیرضا منصوریان نیمکت نشین شود و دیگر به او بازی نرسد، اما از زمانی که شفر آمده، این اتفاق افتاده و رحمتی حتی در رقابت‌های جام حذفی هم شانس چندانی برای بازی کردن نداشته است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عید مظلوم غدیر در حجاز

عید مظلوم غدیر در حجاز

10سال پیش توفیق داشتم بروم حج تمتع. روزهایی تکرارنشدنی در زندگی‌ام. بین همان روزها هم روزهایی بود که در عمق جان‌ودلم ثبت شد. این روزها و ماجراها به این دلیل خاطره شد که با مظلومیت وجود نازنین مولای ما امیرالمؤمنین بی‌نسبت نبود.

ظهور قدرت‌های نوین تشدید افول آمریکا

ظهور قدرت‌های نوین تشدید افول آمریکا

ایالات‌ متحده‌آمریکا در تلاش برای حفظ هژمونی در حال افول خود، در پرونده‌های خاصی، متوسل به تحریم‌های یکجانبه برای اعمال فشار بر قدرت در حال ظهور چین شد. یکی از پاشنه‌های آشیل اژدهای خفته از نظر واشنگتن، هنگ‌کنگ است.

راه‌اندازی شبکه روس زبان و چشم‌انداز پیش ‌رو

راه‌اندازی شبکه روس زبان و چشم‌انداز پیش ‌رو

سازمان صداوسیمای جمهوری ایران در ادامه تلاش برای تقویت روابط فرهنگی-رسانه‌ای با کشورهای دوست، از جمله روسیه، اینک در مسیر اقدامی بنیادین و اساسی قرار گرفته است که می‌تواند روابط ایران و روسیه را در همه عرصه‌ها با تحولی چشمگیر و رو به جلو هدایت کند.

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر