jamejamonline
سیاسی سیاست خارجی کد خبر: ۱۰۸۴۴۹۵   ۲۶ مهر ۱۳۹۶  |  ۱۳:۰۴

واکنش ظریف به سخنان نخست وزیر رژیم صهیونیستی:

نتانیاهو بیجا کرده است

وزیر امور خارجه کشورمان در واکنش به این جمله نتانیاهو که به ظریف گفته بود «حساب توئیترش را حذف کند»، تاکید کرد: بیجا کرده است.

نتانیاهو بیجا کرده است

به گزارش جام جم آنلاین از مهر، محمدجواد ظریف در حاشیه جلسه هیات دولت و در جمع خبرنگاران در پاسخ به این سوال که نتانیاهو خطاب به شما گفته که «صفحه توئیترتان را ببندید»، با لبخند گفت: بیجا کرده است.

به دنبال توئیت محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان در واکنش به اظهارات ترامپ و در حمایت از سپاه پاسداران، نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی، ویدئویی را ضبط و در حساب توئیتریش منتشر کرد. نتانیاهو در این پیام تصویری، وزیر خارجه ایران را خطاب قرار داد و از وی خواست حساب توئیتریش را ببندد و توئیتر را ترک کند.

وزیر امور خارجه کشورمان در پیام توئیتری خود نوشته بود: «امروز ایرانیان اعم از پسران و دختران، زنان و مردان همگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی هستند و با صلابت در کنار کسانی که از ما و منطقه در برابر تجاوز و ترور دفاع می کنند، ایستاده اند.»

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
از بنده خدا به بنده خدا

از بنده خدا به بنده خدا

جناب آقای رئیسی! رئیس‌جمهور منتخب تمامی مردم ایران اسلامی، یقین دارم از دیروز صبح، سونامی آدم‌ها و پیام‌های تبریک به سوی شما روانه شده و به احتمال زیاد خسته‌تر از آن هستید که همه آنها را بخوانید، هرچه هست این یک پیام تبریک نیست.

دولت آینده جبران کند

دولت آینده جبران کند

انتخابات ریاست‌ جمهوری بار دیگر عرصه‌ای برای خلق حماسه از سوی مردم انقلابی و فهیم جمهوری اسلامی ایران بود.

فهم مسؤولانه

فهم مسؤولانه

 انتخابات ریاست‌ جمهوری 1400 برگزار شد و این بار هم مثل همیشه مردم ما با درایت و هوشمندی، در یک جشن ملی و سیاسی، حضور شکوهمندی داشتند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر