jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۶۹۱۱۱ ۱۲ شهريور ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

یک دختر 23 ساله ژاپنی در بزرگ‌ترین مسابقه پوشاندن لباس به مردگان در این کشور، برنده شد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، وی پس از پیروزی گفت: «من هر روز برای آماده شدن در این مسابقه تمرین می‌کردم و با فیلم‌هایی که از خودم می‌گرفتم از خودم می‌پرسیدم آیا این کار زیبا به نظر می‌رسد؟»

در این مسابقه چهار نفر به صورت داوطلبانه در نقش مرده روی تشک قرار می‌گیرند و سپس توسط شرکت‌کنندگان لباس پوشانده می‌شوند.

تمام اعمال شرکت‌کنندگان به طور مدام از سوی سه داور کنترل می‌شود و از این طریق، حرکات دست آنها و توانایی‌های هر یک در انجام این کار مورد قضاوت قرار می‌گیرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دیدار سینه‌سوختگان با مرادشان

دیدار سینه‌سوختگان با مرادشان

دیداری كه در 30 آبان 98 برگزار شد، توفیقی بود كه رفیق راه جمعی از یاران شد؛ جمعی از سینه‌ سوخته‌ ها، راویان و آفتاب‌ خورده‌های سرزمین‌های خونین دوران هشت سال دفاع مقدس كه به نمایندگی از همرزمان‌ شان به دیدار رهبر معظم انقلاب شتافتند.

جهاد همچنان باقی است

جهاد همچنان باقی است

چهلمین سال است که مردم ایران آغاز یک دفاع را جشن می‌گیرند. هرچند جنگ، تلخی و سختی و سیاهی دارد، اما آغاز دفاع‌مقدس از 31شهریور شروع فصل جدیدی از جهاد و ایستادگی بود که ثمره آن، امروز مصونیت‌بخشی نظام در ساحات مختلف است.

وقت‌کشی به نفع کرونا

وقت‌کشی به نفع کرونا

دیروز رئیس‌جمهور از احتمال بازگشت برخی محدودیت‌های ناشی از شیوع کرونا در بعضی از استان‌ها خبر داد و به نظر می‌رسد بعد از گذشت حدود سه هفته از آغاز موج سوم همه‌گیری کرونا در ایران، دولت بالاخره به فکر اجرای تدابیری سختگیرانه برای کنترل این موج افتاده است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر