jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۰۴۳۸۳۷   ۳۱ خرداد ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

ژوزه مورینیو، سرمربی منچستریونایتد قصد دارد نمانیا ماتیچ، هافبک چلسی و شاگرد سابق خود را به خدمت بگیرد. کونته اعتقاد چندانی به ماتیچ ندارد و قصد دارد او را به فروش برساند.

با این حال هافبک صربستانی پیشنهادهای بسیاری از سراسر اروپا در اختیار دارد و یکی از اصلی‌ترین تیم‌های خواهان او، منچستریونایتد است. مورینیو اعتقاد ویژه‌ای به ماتیچ دارد و قصد دارد او را به اولدترافورد منتقل کند. هافبک صرب دو سال تحت هدایت مورینیو روزهای خوبی را سپری کرد و نمایش‌های بسیار درخشانی داشت. روزنامه سان هم تمایل یونایتد برای جذب ماتیچ را تایید کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
خطر رانت‌خواری در واردات واکسن

خطر رانت‌خواری در واردات واکسن

دکتر سیدعلیرضا مرندی، رئیس فرهنگستان علوم پزشکی جمهوری اسلامی ایران در نامه مهمی به دکتر سعید نمکی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی چند نکته مهم و اساسی در زمینه واکسن و ایمن‌سازی جامعه علیه ویروس کرونا متذکر شدند. در این نامه به موارد مهمی در خصوص خرید واکسن و فرآیند واکسیناسیون اشاره شده است که به نظر می‌رسد باید مورد توجه دولت و نظام سلامت قرار گیرد.

بحران بی‌تدبیری

بحران بی‌تدبیری

تعداد قربانیان کرونا چند روزی است دوباره سه‌رقمی شده است و دیروز ۳۹۸ ایرانی قربانی کرونا لقب گرفتند.

راه مقاومت ادامه دارد

راه مقاومت ادامه دارد

عروج ملکوتی سردار محمد حجازی، جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران، همه محبان و طرفداران جبهه مقاومت را مغموم کرده است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر