jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۰۲۹۲۱۷   ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

محمد فتوحی دوباره در تیم ملی شمشیربازی سابر جای فرزاد باهر ارسباران را گرفت؛‌ برای دومین بار، ‌مثل جام جهانی لهستان. او این بار در انتخابی پایش را در تیم ملی برای جام جهانی اسپانیا و قهرمانی آسیا سفت کرد و شد چهارمین شمشیرباز سابر ایران بعداز مجتبی عابدینی، علی پاکدامن و محمد رهبری؛ ‌اتفاقی که شاید خیلی‌ها انتظار دوباره‌اش را نداشتند، اما محمد فتوحی خودش را آماده کرده بود، زیرا می‌خواست این بار در آسیا هم به نام ایران شمشیربزند.

خودش می‌گوید: تصمیم کادرفنی بود که من با فرزاد انتخابی بدهم. بازی هم نزدیک بود. حالا خیلی خوشحالم و انگیزه خوبی پیدا کرده‌ام.

به نظر او شکست فرزاد باهر ارسباران راحت هم نبوده است. فرزاد باهر ارسباران با آمادگی‌اش کار مرا در انتخابی سخت کرد.

فتوحی این بار می‌خواهد تا قهرمانی جهان هم در تیم بماند: من همه سعی‌ام را می‌کنم تا برای قهرمانی جهان هم در تیم ملی باشم. فتوحی با این که قرار است دردو مسابقه برای ایران دوئل کند، اما حضورش در قهرمانی جهان حتمی نیست.

به همین خاطر، فرزاد باهر ارسباران هم در اردو مانده تا با بقیه تمرین کند و از طرفی به قول پیمان فخری فتوحی هم ارزیابی شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یقینا «خیر» است

یقینا «خیر» است

نشست خبری آقای رئیسی به عنوان رئیس‌ جمهور منتخب در فاصله کوتاه بعد از پیروزی در رقابت‌ های انتخاباتی آن هم با حضور تعداد زیادی از خبرنگاران داخلی و خارجی که به طور معمول سوالات چالش‌ برانگیز در حوزه‌های بین‌المللی و موضوعات مرتبط با سیاست داخلی ایران را مطرح می‌کنند، در نوع خود حاکی از شجاعت بالای اوست.

همان امام رضایی که داشتم، دارم

همان امام رضایی که داشتم، دارم

بارها وقتی پسرم یا دخترم در حیاط و روی مرمرهای خنک و تمیز صحن‌تان بدو بدو می‌کردند، همان‌طور که یک چشمم به گنبد شما بود و یک چشمم به بچه‌ها که گم نشوند و سکندری نخورند و نیفتند، به این فکر می‌کردم یعنی همین‌ قدری که مشهد رفتن کودکی‌های ما کیف می‌داد، مشهد رفتن اینها هم کیف می‌دهد؟ همان‌قدر به ما که خوش می‌گذشت به اینها هم خوش می‌گذرد یا نه؟

توسعه تجارت از طریق دیپلماسی اقتصادی

توسعه تجارت از طریق دیپلماسی اقتصادی

دولت یازدهم و دوازدهم تمام تمرکز خود را روی حوزه خارجی، دیپلماسی سیاسی و پیش‌بردن قرارداد برجام گذاشت که این امر نیز صرفا وعده‌ای بیش نبود، به‌طوری‌که در هشت سال گذشته شاهد آن بودیم که در وضعیت اقتصادی کشور، وضعیت اشتغال و معیشت مردم گشایشی به‌وجود نیامد و حتی سفره مردم نیز کوچک‌تر شد و در کنار کاهش ارزش پول ملی اغلب خانوارها قدرت خرید خود را از دست دادند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر