jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۰۲۹۲۱۷   ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

محمد فتوحی دوباره در تیم ملی شمشیربازی سابر جای فرزاد باهر ارسباران را گرفت؛‌ برای دومین بار، ‌مثل جام جهانی لهستان. او این بار در انتخابی پایش را در تیم ملی برای جام جهانی اسپانیا و قهرمانی آسیا سفت کرد و شد چهارمین شمشیرباز سابر ایران بعداز مجتبی عابدینی، علی پاکدامن و محمد رهبری؛ ‌اتفاقی که شاید خیلی‌ها انتظار دوباره‌اش را نداشتند، اما محمد فتوحی خودش را آماده کرده بود، زیرا می‌خواست این بار در آسیا هم به نام ایران شمشیربزند.

خودش می‌گوید: تصمیم کادرفنی بود که من با فرزاد انتخابی بدهم. بازی هم نزدیک بود. حالا خیلی خوشحالم و انگیزه خوبی پیدا کرده‌ام.

به نظر او شکست فرزاد باهر ارسباران راحت هم نبوده است. فرزاد باهر ارسباران با آمادگی‌اش کار مرا در انتخابی سخت کرد.

فتوحی این بار می‌خواهد تا قهرمانی جهان هم در تیم بماند: من همه سعی‌ام را می‌کنم تا برای قهرمانی جهان هم در تیم ملی باشم. فتوحی با این که قرار است دردو مسابقه برای ایران دوئل کند، اما حضورش در قهرمانی جهان حتمی نیست.

به همین خاطر، فرزاد باهر ارسباران هم در اردو مانده تا با بقیه تمرین کند و از طرفی به قول پیمان فخری فتوحی هم ارزیابی شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ابررایانه سیمرغ بستر رشد اقتصاد دیجیتال

ابررایانه سیمرغ بستر رشد اقتصاد دیجیتال

امروزه با توجه به پیشرفت فناوری‌ های نوین، افزایش چشمگیر و گسترش روزافزون اطلاعات، دسترسی به منابع پردازشی پرسرعت و با ظرفیت بالا، به یکی از نیازهای اصلی و بنیادین مراکز پژوهشی و کسب‌ و کارها تبدیل شده و در پایداری و تداوم توسعه اقتصاد دیجیتالی، امری اجتناب‌ناپذیر است.

جامعه امروز و ضرورت بازنگری در اطلاع‌ رسانی

جامعه امروز و ضرورت بازنگری در اطلاع‌ رسانی

27 اردیبهشت هر سال به‌عنوان روز جهانی جامعه اطلاعاتی (روز ارتباطات و روابط عمومی) گروه زیادی از استادان و دانشجویان ارتباطات در كنار شاغلان و فعالان این حوزه در دستگاه‌ها و نهادها و ادارات مختلف در بخش خصوصی و دولتی تكریم و احترام می‌شوند و به پاسداشت این روز همت می‌گمارند.

ما هم بلدیم کتک بخوریم

ما هم بلدیم کتک بخوریم

 در یک عکس‌نوشته در شبکه‌های اجتماعی نوشته بود: با من درد دل کن. شاید نتوانم مشکلت را حل کنم. اما می‌توانم همراهت غصه بخورم...

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر